BGONAIR Live

ПП-ДБ готвят протести, управляващите правели атентат срещу изборния процес


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

135
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
До: Ядосан 204 С 48 % фалшифицирани протоколи в демокрация ли живеем? Естествено, че не.
отговор Сигнализирай
134
Аноним
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
До: Реалист195 СВЪРШИХА ВИ МЕТЕЖНИЦИТЕ МАДУРОВЦИТЕ В ЗАТВОРА ВЪН МЕТЕЖНИЦИ Я СЕ ОМИТАЙТЕ ВЕЧЕ
отговор Сигнализирай
133
Ядосан
преди 5 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
А бе, ние в парламентарна демокрация ли живеем, където мнозинството решава, или в улична "демокрация" (улицата почти винаги е малцинство)?
отговор Сигнализирай
132
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 4
До: F16Block70 Не. Ще викаме: " Връщайте машините! Стига купен вот!"
отговор Сигнализирай
131
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
До: анонименТръмп ви прати Мунча.
отговор Сигнализирай
130
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 4
пепета дебета може и да не влязат като гледам им дръпнаха килимчето
отговор Сигнализирай
129
Ястреб Османлията
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 5
Дедите ми 500 години го управляваха цялото Румелийски вилайет с един валия. Вече 5'та година, 500 валии не могат да управляват една 5 милионна държавица. Преди много лета господни един холландец, тогава премиер на бардакка Холландия, беше казал: "Българите са племе, неспособно да поддържа и управлява функционираща държава". Мужишкият експеримент, наречен свободна българия ще завърши с пълна катастрофа за българите.
отговор Сигнализирай
128
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
До: анонимен 180 Как да обясниш на трoл, че не всичко се прави за пари.
отговор Сигнализирай
127
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 2
И като "се загуби" флашката....? Намериха ли тези от кметските избори,А ?
отговор Сигнализирай
126
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 8
Гербавата банда непрекъснато разправяше, че не трябвало да правим промени по-малко от 6 месеца преди изборите, защото Венецианската комисия не препоръчва, а накрая точно това направиха, без да им пука изобщо кой какво препоръчва. Както винаги двоен аршин.
отговор Сигнализирай
Новини