BGONAIR Live

Цеков: Радев губи комфорта на обединител и да пита, без да отговаря


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

47
цЕКОВ
преди 4 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 2
нали до оня ден твърдеше, че е разединител, сега щял да загуби ролята на обединител. Нещо в Юзу=то куца
отговор Сигнализирай
46
Няма отърване
преди 4 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 7
Тиквено-прасешките тролейбуси са налазили барикадата! Яко си бранят чинийката, но просто не разбират, че времето им отмина безвъзвратно.
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 2
Няма смисъл да го коментираме,след като знаем чии слуга е.
отговор Сигнализирай
44
Войводата
преди 4 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 1
1. 3СВ 2. Да не се пътува до САЩ следващите 10 дни, освен ако делта форс не ви арестува 3. Ще има екстремни студове (на места до -40) и обилни снеговалежи в 30 щата (на места до 500 см)
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 1
преподавателят по Конституционно право доц. Борислав Цеков не е разбрал защо поставя под съмнение българската Конституция в изчекнатия й сегашен вид ... Какъвто експертът, какъвто преподавателят - такива и учениците ...
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 9
Само човек, който не бил в армията , може да очаква ред от български военен .
отговор Сигнализирай
41
Аноним
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 10
РАШКОВ ДЕРМЕНДЖИЕВ КУТЕВ ОНЗИ ОТ МРАЗОВЕТЕ ГЪЛЪБИТЕ ТОВА СА РАДЕВИТЕ
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 16
Вреден и безполезен чорап
отговор Сигнализирай
39
еее
преди 4 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 10
Вижте му подръжниците на Радев и ще разберете за политиката която ще води
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 6
До: Българин 10 Това, инелигентността за какво ти служи? Симеончо дойде като връх на интелигентността и си отиде след 800 дни на оправяне, като мадридски комарджия. Боко пък, довтасал със същия комарджия, пращи от инИлигентност. Аз не очаквам от Радев да е интелигентен (макар че е в нива по нагоре от всички до сега, вкл. юпитата на Монката), а да бъде военен и да вкара ред в ***. Гласувам за него.
отговор Сигнализирай
Новини