BGONAIR Live

Протест пред НС срещу участието на България в Съвета за мир на Тръмп


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 2
Лицемери безподобни,ако нещо провокира "нормализиране на насилието и безнаказаноста"то това е така наречената Коалиция на Желаещите а Бордът за Мир който се опитва да създаде Тръмп!
отговор Сигнализирай
23
Нане
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
Обачи пъ много от тях нали са си страхливци по природа, генетично увредени, се набучиха с булмачите, и сега мине не мине време фърлят фира.... ===)))
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
То и Азис забегна у САЩ.:)) що така!:))
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 5
Тия у чина да идат да стачкуват. Бг е със САЩ.:))
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 2
Костовистите имат един ужасен комплекс за малоценност - корупцията.И те , които трябва да мълчат по тая тема заради комплекса си се хванаха на това хоро и няма връщане.А там няма как да им гласува който и да е пак доверие , и естествено победителя ще е Радев.Остава им сега да подскачат по външни теми, - сигурността в ЕС, съвета за мир и тн.Даже не знаят , и не искат да знаят, че сме там, зашото сме поканени като координатори и то в с техния кадър Младенов.Но Костов обича да мрази.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
До: до Нане, 20-ти комен22 Е ти първо се научи в Бъргария да правиш разлика между форум и еректронна медиа и тогава се изказвай.
отговор Сигнализирай
18
Ама
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
В едни нормални врема,тази мутра от герб,от самолета щеше направо в затвора да *** камъни по цял ден.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 8
да го духа Европа - това е континент, а не държава и не й дължим нищо
отговор Сигнализирай
16
Нане
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 6
Тия са същите безмозъчници, които първо ви казаха да приемате азиатските мигранти, след това да си носите маските, после да се ваксинирате с булмачите, и накрая яростни защитници на юрото.... ===)))
отговор Сигнализирай
15
Протестър:
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 3
Няма значение срещу какво е протестът, важното е да се протестира! Пък и кинти капят!
отговор Сигнализирай
Новини