BGONAIR Live

Последното действие на починалия ватман е било да задейства ръчната спирачка


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
от общината викнете владиката да извърши молебен на това място то е урочасано
отговор Сигнализирай
4
Писачи
преди 3 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 0
Във заглавитео пише, че ватмана дръпнал спирачката, а в първото изречение на статията - "приятел и колега". Последно?
отговор Сигнализирай
3
Доктор Охболи
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 5
Файзер? Модерна? Безсимптомен совид?
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 18
ватмана педроханец ли е?
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 13
Крайно време е за автономни трамваи! Метрото е на 90% автономно, време е и за трамваите. Стига вече заплати на нагли геврекаджии. Факт, че взимат някаква милостиня, ама 3-4к Евро, колкото изкарват, са си пари, че в Еконт тавн по 3к Евро с извънредните дават...
отговор Сигнализирай
Новини