BGONAIR Live

Борисов: Толкова лош светът не е бил ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

104
хънтър
преди 2 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
Този докара бездомните кучета на власт и вълците го подкрепиха.
отговор Сигнализирай
103
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
Разбирам честен човек да възкликне, че сега светът е най-лош, бива. Ама Боце от Банкя, бил навремето в чешки затвор за кражба на леки коли, сетне измамил Цв.Цв, Ц.Цачева, Дариткова и всяка партия, която е била съюзник на ГЕРБ, това вече е върхът на нахалството! Само Д.П. може да го настигне по тая писта.
отговор Сигнализирай
102
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Измамата , фалша и илюз3яга, са чавешки изобретения. Те са отклоняване от великият закон на живота.Тези отклонявяния са причина за няшите болести. Ако човек иска да се отърве от болестите си и изправи живота. ТРЯБВА ДА ВЪЗЛЮБИ ИСТИНАТА! - Дънов
отговор Сигнализирай
101
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
Влизането на България в Съвета за мир на Тръмп , е изключително добро решения ! Факт е , че кръвопролитията там спряха! А да оглавява Българин този комитет, е изключителна чест! К*** пейките не ги броим ! На тях не им е дадено да мислят !
отговор Сигнализирай
100
@ к.98.
преди 2 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
Три държави от ЕС се подписаха като учредители на СМ на Тръмп. България е една от тях - подписа тогавашният премиер Р.Желязков, без да пита НС, но е ясно, че е питал ББ. Лидер на СМ е Тръмп и той заедно с Нетаняху пръв погази кредото на този съвет. Двамата нападнаха без обявяване на война Иран. Струва ми се, че такива хора се наричат агресори.
отговор Сигнализирай
99
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
Баце, бъди сигурен, че няма да си ти премиер. Нещо от Петрохан?
отговор Сигнализирай
98
До 104
преди 2 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
Нали протестирахте, че България е все последна, последна след Румъния - сега пак сте недоволни
отговор Сигнализирай
97
.......
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
96
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: анонименПърви сме по смъртност! Първи! Първи!
отговор Сигнализирай
95
Гошо Умното
преди 2 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 2
С кого да се консолидират,с мафията герб- това практически е НЕВЪЗМОЖНО! Няма как ,това противоречи на здравия разум!
отговор Сигнализирай
Новини