BGONAIR Live

Борисов: Толкова лош светът не е бил ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

84
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
Аятолах клаха демостранти-лошо. Тръмп кла аетоласи - още по лошо. И кая калас да слезе от ЕС пак неможе да ви оправи,
отговор Сигнализирай
83
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
Светът става лош, когато личният свят стане лош и апартаментите в Дубай станат лоши.
отговор Сигнализирай
82
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Тези изхабени пиар тактики на "външната заплаха" и да се обединим зад калпавия лидер ги използват сега много и те са точно причината за тези конфликти и външни заплахи и конфликти. Може би от много нов български университет ги консултират. Наука има тука, професори са съветвали. Те мислят народа за ***, с когото да се забавляват научно по науката на политическия пиар и лобизъм.
отговор Сигнализирай
81
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
И по- лош ще става . Вече си на 66 , а пенсията далече!
отговор Сигнализирай
80
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 5
Борисов, твоето приятелче Орбан заминава в затвора или Москва. Той има избор, а ти и това нямаш.
отговор Сигнализирай
79
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 3
Тиквата в пенсия
отговор Сигнализирай
78
Мда
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
Обединение може да има само срещу мафията и гепенето мутра! *** си с мир, че вЕрно да не стане много лош света и тука, хората са на ръба сами да раздадат справедливост! нЕма да ви хареса!
отговор Сигнализирай
77
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 11
Защо да е лош света? До вчера русофилството ни убеждаваше че от новия световен ред с демонтиране на демокрацията по-хубаво няма, а сега изведнъж лош.
отговор Сигнализирай
76
Право в целта
преди 3 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 3
Този нагъл, безскрупулен и самозабравил се тип говори и се държи така, сякаш не той е управлявал през последните 20 г. и докарал страната до това окаяно състояние. Тук на земята възмездие може и да няма, но горко на всички богоборци и българоубийци, когато застанат пред Праведния и Неподкупен Съдия!
отговор Сигнализирай
75
Христо Христов
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 5
До: Референдум "Евроатлантическият път на който БМБ и господарите му поставиха "каруцата" България" - 80% от бъгърите я поставихте на този път. НИКОЙ ДРУГ не ви е виновен!
отговор Сигнализирай
Новини