BGONAIR Live

Борисов: Толкова лош светът не е бил ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

74
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 4
Какво те чака, Борисов, какво те чака... Още нищо не си видял!!!
отговор Сигнализирай
73
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 5
празник ще е като хвърлят топа - рижавия, зеления и евреина а и разбира се Боката и Д-то
отговор Сигнализирай
72
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 5
Tочно ТИ си ЧАСТ от този лош свят!
отговор Сигнализирай
71
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 3
Тиквич лош е твоя приятел рижавия , всичко е само и единсвено за ради него и евреина
отговор Сигнализирай
70
Боко РЕКЕТЪОРА
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 5
ИЗКРЮЧИТЕЛНО АКТИВЕН И ОТГОВОРЕН ИНДИВИД БАНДИТ МИЛИЦИОНЕР ДС АГЕНТ ЗА ТОВА СВЕГЪТ ДА Е ЛОШ.
отговор Сигнализирай
69
Референдум
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 3
Евроатлантическият път на който БМБ и господарите му поставиха "каруцата" България е точно този лош свят на войни.
отговор Сигнализирай
68
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 2
Тъкмо войната ще развали рахата на тези дребни тирани и ориенталски сатрапи и дербеи, които ви управляват. Няма нищо по лошо от застой и тирания, както сте свикнали да живеете. Даже войната е по добра от тази несправедлив мафиотски мир, в който сте се застояли, все едно сте в 90 те години на миналия век
отговор Сигнализирай
67
ЕЙ РУСОФИЛИТЕ
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 8
ЗАЩО УБИВАТЕ БЪЛГАРИ И БЪЛГАРИЯ.. ЗАЩО СЪС РАДЕВ ПАК СЕ ЗАКАНВАТЕ....?
отговор Сигнализирай
66
Христо Христов
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 5
До: анонимен/34 "Да се чудиш , да се нахраниш или лекарства да купиш и това в 21 век в ЕС !" - ДА, нали искахте европейско бъдеще? Какво ревеш сега?
отговор Сигнализирай
65
мнение
преди 3 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 1
Светът си е добър, проблема е в политиците.
отговор Сигнализирай
Новини