BGONAIR Live

Борисов: Толкова лош светът не е бил ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
Не защото няма редовно правителство, а защото с ДПС много крадят! Направиха ни живота ад!
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 0
Защо давате концесиите за злато ? Какво нямаме , технология , хора , машини ? Кое пречи сами да си го добиваме ? Само тормозите хората , как да плащат хората толков скъп ток или вода която е по скъпа от Дубай ,където е пустиня .Само народния съд ще ви оправи вас , всичките от последние 36 години
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
до 5 да не забравяме че тиквата плати с държавни пари едни милиони на английски въшнен консултант да ни лъже че сме нямали нужда от нови мощности.
отговор Сигнализирай
11
Лоша работа
преди 3 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 1
Тъмни облаци над зайчарника.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 0
Поне Хемус да бяхте построили за 36 години , че за смях станахме пред света
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 0
Че досега ГЕРБ еднолично управляваше България над 10 години, но в последните две години се включи и Пеевски в управлението.
отговор Сигнализирай
8
Хаха
преди 3 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 0
Цените скачали защото няма редовно правителство!!! Тоя не е наред! Изобщо!
отговор Сигнализирай
7
Каменов
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
Да не би мутроатлантикът Борисов да се отрича от евроатлантическите си дружки, признавайки разрухата, причинена от тях? Аз така го разбирам.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 0
тоя пак иска сглобки
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 2
Кой први лош света , политиците , нали .Навремето прес социализма защо живота беше спокоен и подреден ? Защо разрушихте всичко изградено в България .Кое беше лошо АЕЦ да има 6 блока , та затрихте 4 блока и оствихте само 2 ? Имахме безплатно здравеопазване , защо го разрушихте ? Защо продадохте Нефтохим -Бургас и стана Лук Оил , сега рафинерията щеше да е държавана .Стратегически сектори за държавата съсипахте и сега някой друг виновен
отговор Сигнализирай
Новини