BGONAIR Live

Борисов: Толкова лош светът не е бил ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

34
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 1
Като се прегърна с момчето , видя какво стана .Преди това беше любимец на хората. Айде сега конфискаци и минимална пенсия , да видите как живеят хората . Да се чудиш , да се нахраниш или лекарства да купиш и това в 21 век в ЕС !
отговор Сигнализирай
33
Спомен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 20
Бойко Борисов даваше на всички. На пенсионерите три пъти им вдигна, на полицаите два пъти. На селскостопанските даваше, на фирмите, на археолозите. На всички!
отговор Сигнализирай
32
Спомен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 18
По Бойко Борисово време един хляб беше стотинки, а кило сирене 5 лева.
отговор Сигнализирай
31
Спомен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 20
По Бойко Борисово време се строяха магистрали, завиди, спортни зали, всичко! Имаше ред. Имаше работа за хората.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 5
Както се видя България не може д абъде управлявана и в коалиция.Докато има агенти на Сорос, които да са в кабинета и в опозицията ще е така.А ти г..до каза, че Сорос те познавал и ти бил приятел.Махай се.
отговор Сигнализирай
29
Спомен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 18
Каквото Бойко Борисов е построил, сегашните не могат и да боядисат.
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 3
"Партия, която да управлява еднолично България, не може да има, заяви той"A 10 години коя ОПГ управлява България еднолично?
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 2
За вас е добър този свят .Много парички , навсякъде сте ВИП , имотчета в чужбина , яхти , самолети , а народеца кучета го яли . Анатема !!!
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 15
Голям политик и хуманист от Европейска величина.
отговор Сигнализирай
25
OMG_Lucker
преди 3 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 2
В случая съм съгласен с казаното от Боци относно света. Разбира се това не означава, че ще гласувам за този селски хитрец. Ей Боци! Не ми ръси мъдри слова, а хвърляй кърпата!
отговор Сигнализирай
Новини