IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Муцунски: РСМ е пример по спазване на правата, София води гола политика


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

34
анонимен
преди 14 часа
Харесвам 11 Не харесвам 1
Дори фамилията на този звучи несериозно.
отговор Сигнализирай
33
дезинформатор
преди 14 часа
Харесвам 2 Не харесвам 6
Е то затова Русия воюва с Украйна-защото такива като Муцунски направиха преврат и се правят на много умни с история на десетки хиляди години. Това не са никакви европейски ценности... Макар че като се замисля, може би това са истинските европейски ценности-разделяй и владей.
отговор Сигнализирай
32
Алекс
преди 14 часа
Харесвам 10 Не харесвам 1
Спрете да обръщате внимание на дивите макета и конкретно на неграмотния Тимчо.Като изпълнят това,което обещали да направят,да се обадят.
отговор Сигнализирай
31
От години
преди 14 часа
Харесвам 7 Не харесвам 2
целта е да се направи коридор посока солун -будапеща по заръка на капутич и орбан тупана.Играта е за милиарди, и България да бъде избутана в страни.Докато европа натиска макетата за коридор от италия -албания-мЪкадония до Бургас.Тези *** ще ни замерят с кал по всякаква тема 24/7 докато не ги асимилират шиптърите.Тези не са нация , а сръбски *** на каишка.И преди да гласувате за чорапа си помислете как ще прецака държавата за да угоди на "добрите " ни комшии по заръка на мУтрафоня.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 14 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
И на тия харизахме 100 танка, гаубици, автомати, боеприпаси за да се бранят от албанците през 2001 год.!!! За този жест никой в РСМ не говори. Без нашата помощ АНО щеше да лети в Скопие и да направи албанският задължителен език в РСМ.
отговор Сигнализирай
29
Барозу
преди 14 часа
Харесвам 12 Не харесвам 2
Никога ЕС за РСМ!!!Юмрук в грозната муцуна на македонизма
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 14 часа
Харесвам 10 Не харесвам 1
МУЦУНА МУЦУНСКО, ЩО ЛИ НИ ГРУХТИШ???!!!...
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 14 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
До 27Седнали да оправят Северна Македония)))Аз незнам някой политик да е тръгнал да оправя РСМ. Ако ти знаеш кажи го.
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 14 часа
Харесвам 12 Не харесвам 2
Муцунски, я обясни в какво сме губещи бе. Да не би да сте ни ударили вето, и животът ни да зависи от вашето благоволение.Вие за нас не съществуват. В БГ медий вие не сте на дневен ред. Докато България във вашите медий всекидневно се споменава и коментира.Значи, че вие зависи те от нас и сте губещи от антибългаризма.
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 14 часа
Харесвам 5 Не харесвам 7
Седнали да оправят Северна Македония вижте българските села масово са обезлюдени от българи и се пълнят с ромеи, това Ямболска, Сливенска, Казанлъшка, Новозагорка околий бял човек не може да, видиш все едно си в Индия
отговор Сигнализирай
Новини