BGONAIR Live

Радев категоричен: Коалиция с Пеевски и Борисов няма да има!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 3
Льотчик,по добре да ме мачка Баце и Шиши,отколкото да се гърмя с руснак! Да го дуууу ашш заедно с твойте Петрохански дружки
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 1
Г-н Радев имате 30% подкрепа което е около 75 депутата още 10 от тия които не влизат и край. Ти приключи приятелю оплюва всички и сега ядец. От ново сме от избори в избори
отговор Сигнализирай
27
северозапад
преди 2 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 1
Радев не се изсилвай като новоизл,пен ,,барон,, от маалата,защото може и подметки да лижеш после .
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
Не е много за вярване... знаем мантрата "за стабилност, да не рушим държавата..." - две основания да има Тройна Коалиция.. А па и другия вариант - управление на Радев с възраждане, бсп и меч - ще е още по-кошмарно!!! Така че мисли Народе - да не те НАХЛУЗЯТ още веднъж за пореден път!
отговор Сигнализирай
25
северозапад
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 0
Радев не се изсилвай като новоизл,пен ,,барон,, от маалата,защото може и подметки да лижеш после .
отговор Сигнализирай
24
Българин
преди 2 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 1
А с ППДБ из родите ,ще се онодиш ли фатмааак? Че той народеца ни по ще подкрепи мутрата и прасето,отколкото жълтата Лама Петроханска! Народът ни не иска война,а те на там ни гласят! Ей фатмааак и ти ли ще ни врътнеш бе гасалош? Еми от твой фен вече съм ти противник ! Моя глас ще го видиш през крив макарон чооорап!
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 4
Не знам какво ще правиш, но спрете да занимавате хората с Украйна и рекетьора Зеленски и източването на средства за Украйна! Занимавайте се с нашата си къщичка и решавайте нашите проблеми!
отговор Сигнализирай
22
Деси Р.
преди 2 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 0
За протокола мене ме нЕма в цЕлата схема, както пеят ЪпсурТ. Обръщайте се към съпредседателите или към онзи, на когото името не бива да се споменава
отговор Сигнализирай
21
Аркадаш Боташ
преди 2 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 1
Това ще е името на радевата коалиция!
отговор Сигнализирай
20
Архивите са живи
преди 2 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 0
Стана модерно да се бори корупцията. Обаче корупцията не се бори с общи приказки. Корупцията не се бори с договори като "Боташ". Всяко българско семейство плаща 50 евро за "Боташ" от сметката си за ток и парно и ще продължи да го плаща следващите 10 години. Асен Василев28.03.2026
отговор Сигнализирай
Новини