BGONAIR Live

Радев категоричен: Коалиция с Пеевски и Борисов няма да има!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

69
Истината
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 8
Много странно е, че труоловете се опитват да набедят Радев за руски шпионин, след като човека е ЗАВЪРШИЛ АМЕРИКАНСКА ВОЕННА АКАДЕМИЯ! Така че със 101% сигурност Е ПРЕМИНАЛ ПРОВЕРКА ПРЕЗ АМЕРИКАНСКИТЕ СЕКРЕТНИ СЛУЖБИ!!! Толкова за труолските лъжи, спуснати за разпространение от НПО- тата, коитоСЕ МЕСЯТ В ИЗБОРИТЕ НА уж ДЕМОКРАТИЧНА НЕЗАВИСИМА ДЪРЖАВА!!!
отговор Сигнализирай
68
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
Отново сами си нагласихте хората и коалицията, така че управлявайте засега, да видим какви ще ги свършите, но с блатото Украйна и зеления рекетьор, не се занимавайте! Защо българските граждани, трябва да плащат за тях и по-скъп ток? Няма да плащат нищо! Нали приеха майки с деца, възрастни и нуждаещи се от Украйна и им помогнаха. Гледай си нашата къщичка и българския интерес.
отговор Сигнализирай
67
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 4
Остава му коалция със себе си или с ПП в ДБ
отговор Сигнализирай
66
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 3
ДРЕМЕ МУ НА Б----- ЗА ТЕБ ИЗМЕКЯРИН-----КОЙ ЩЕ ТИ ОТВОРИ ХОРИЗОНТИТЕ НА ЗАПАДА ----ЗА РУСКАТА МАТРЙОШКА!!!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
65
...
преди 2 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 5
Тези дето дърпат конците на Фигуранта отдавна са му оценили природната гламотия и затова са му написали какво да казва. Все пак доста милиони не само от български олигарси , а и от Русия са вложени за завладяване на държавата.
отговор Сигнализирай
64
КАТЕГОРИЧНО :
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 14
ТОВА Е ЧОВЕКА...........
отговор Сигнализирай
63
Истината
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 12
Пожелавам му успех, защото ако не го купят или не го убият го чака много, ама наистина много работа. Дано да не се окаже поредната "еднодневка"!
отговор Сигнализирай
62
Архивите са живи
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 4
"ЗА ДОГОВОРА С БОТАШ " Р.Р. - Как и на какво ос нование смятате, че договора е неизгоден?Б. В. -ЗАГУБИ ОТ МИЛИОН на ден, успешни ли са?Р. Р. - А вие на това казвате ЗАГУБИ?Радев пред "Панорама" 30.01.2026
отговор Сигнализирай
61
Истината
преди 2 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 5
От "Путинистка България" смърди на путинизъм, посредственост, комплексарщина съчетана с мания за величие и българофобия.
отговор Сигнализирай
60
F16Block70
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
Категорично Джензитата са 50% ЛГБТ:):):)Явно е модерно:):):)
отговор Сигнализирай
Новини