BGONAIR Live

София Андреева спори: Калушев остави завещание за децата, бях свидетел!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 17 Не харесвам 1
Ако има завещание, Буда ще осветли пътя към намирането му. Ако няма завещание, Буда ще си го премести в другия крачол. Явно и той не харесва много педофилите, защото без неговата воля, нищо на тоя свят не е!
отговор Сигнализирай
29
лелеее Божкеее...
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 2
НА тая лудата, чакрата на фантазията съвсем се е развихрила.Альоуууу....Будааатааа...озаптия я малко,че иначе тя ще изска цялата държава да и се покланя.
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 17 Не харесвам 2
Освен съзнанието тази жена е успяла да изстреля и целия си разсъдък, ум, сиво вещество през фонтанелата. Нещичко не е останало.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 20 Не харесвам 2
А бе те спонсорите на Иво - МНОООГО Големи дарения му правили, то хижи, то къщи, то коли , то кемпери, то оръжия, то телефони., то екскурзии, то сигурно изпускам нещо! Бе що на мен не ми правят подобни " дарения"???? Нещо много красив ли е бил?!? Явно НЯКОЙ МУ ПЛАЩА, НО ЗА КАКВО?????
отговор Сигнализирай
26
български избирател
преди 1 месец
Харесвам 21 Не харесвам 5
Търсим завещанието на педофил и убиец....КОЛКО МИЛО....ХАХАХА....
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 25 Не харесвам 3
Казал бил... Кой знае какво театро са ти играли докато ти плющят детето, което ти си им предоставила!
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 22 Не харесвам 1
Будизмът, така както го изповядва Иво, изобщо не е будизъм, а самозаблуда, наречена будизъм!
отговор Сигнализирай
23
ха-ха-хи
преди 1 месец
Харесвам 22 Не харесвам 0
Луд умора няма!Буда помагай!
отговор Сигнализирай
22
20
преди 1 месец
Харесвам 17 Не харесвам 0
...ЧУЛА!!! РАЗГОВОР...?!
отговор Сигнализирай
21
Нане
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 2
пепедебейските сектанти трябва да се разформироват до крак..... Тия са заплаха за самите себе си.... Болни петрухански мозъци.... ===)))
отговор Сигнализирай
Новини