BGONAIR Live

В кадър: Водосвет, 20 салюта, войска по паветата и дебютът на F-16


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

86
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 4
Набутахме се яко с тези допотопни таралясници. Трябваше да вземем самолет от европейски производител.
отговор Сигнализирай
85
ГЕНЩАБ ЕЙДЖЪНТ
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
НАПРАИЙМЕ ТЪРЖЕСТВЕН ПЪРДОСВЕТ НА БАЙРЯЦИТЕ!!!...
отговор Сигнализирай
84
Български гражданин
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Илиана Идиотова да не лъже и говори от името на народа - нищо не очакваме от българската "армия"!
отговор Сигнализирай
83
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
До: 87, разпада ти се Расиата и yмира, дано и семейството ти да измре, до крак да ги заровиш!
отговор Сигнализирай
82
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 5
САЩ излизат от НАТО и няма да воюват и да леят кръв във войната с Русия. Това почетно призвание се предоставя на Европа.
отговор Сигнализирай
81
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
Тръмп: "Що се отнася до НАТО, аз съм много, много разочарован от тях, защото те не бяха там за нас. Знаете ли, ние харчим трилиони долари за НАТО, трилиони, за да защитим Европа от Русия. И винаги сме били там и винаги ще бъдем там, и те не могат да го направят без нас. И все пак, когато искахме малко помощ, го направихме без тях. Всъщност нямахме нужда от тях... Знаете ли, те нямат сплотеност и лидерството им е много странно. Понякога нямаш представа с кого, по дяволите, си имаш работа."
отговор Сигнализирай
80
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 6
Арагчи на посещение при Путин. САЩ ядат бой в Иран и губят авторитета си, вече никой не ги смята за фактор и открито им се противопоставят. НАТО се разпада, ЕС остава един на единн срещу Русия. Заводите в Германия затварят. Икономиката на ЕС се срива, енергийна криза, инфлацията расте. Без ресурсите на Русия ЕС е обречен да влачи жалко съществуване, ЕС няма друг избор освен да тръгна на война с Русия, иначе не може да оцелее.
отговор Сигнализирай
79
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
НАТО е стабилен, няма да се разпадне, със сигурност реално може да се каже с абсолютна увереност, че НАТО няма да се разпадне.
отговор Сигнализирай
78
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 6
Логичния завършек на всички русофили е като този на Волен Сидеров! И без това повечето са същите дърти пропадняци и прогнили пиянки като него! И то завършека им е такъв, без никакво значение как завърши терористичната им война в Украйна
отговор Сигнализирай
77
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 4
До: 81, реално никакъв разпад на НАТО няма, дори Краснов - агентчето на Путин, беше озаптен от тези около него, а след 6 месеца идва Конгрес доминиран от демократите, което ще е начало на обръщане на световната политика с главата надолу
отговор Сигнализирай
Новини