BGONAIR Live

София отново обсъжда бъдещето на Паметника на Съветската армия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

98
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Тук за коя жк Младост говорите 1,2,3 са по времето социализъм.4 и 5 вече са рожби на крдалавери
отговор Сигнализирай
97
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
До: РусофилТе са те изнасилили ,бе украински ром в София няма украинци :):)
отговор Сигнализирай
96
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
Паметника да се връща и да се направи още един пред американското посолство. Пред "украинското" няма смисъл така или иначе бандерия няма да съществува.
отговор Сигнализирай
95
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 7
Българин не си, защото както е казал Ботев, русофил не е българин, а до.битък козашки. Та, руски ром, кажи кога първо те направиха на булка в Младост?
отговор Сигнализирай
94
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
До: РусофилУкраинския ром като е на тясно и почва да го увърта,а му казах кв Младост,ама от.Украйна София му е далече,да ти повторя пак блока и входа :):)
отговор Сигнализирай
93
Русофил
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
До: изнасилената от 107 украинеца: не знам къде си ги намерила, ама така са те порнали, че само украинци са ти в устата, но може и да са били турски тираджии защото всички путлероромкс си падате като вожда си Путлера по *** тояги,той по Кадиров, ти по тираджии.
отговор Сигнализирай
92
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
Какъв Младост те гони бе, руски ром? Там ли се изг.вриха с.одомитски с теб първо украинците, после уличните кучета пред блока?
отговор Сигнализирай
91
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
До: анонимен105 Украински *** пак ли руснаци ти се привиждат?
отговор Сигнализирай
90
Русофил
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: ХахаСпоред русорома Пловдив бил квартал на София, но то от просещи социално слаби роми толкова, а за Младост разбрахме, че там е порната от украинци.
отговор Сигнализирай
89
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 3
До: РусофилЕ къде има украинци в Младост от Украйна ли ги видя,укропумаче?
отговор Сигнализирай
Новини