BGONAIR Live

Трайков: Състоянието на енергетиката е добро


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Този от екипа негодници на негодния Гюров, в качеството на какъв се изказва за енергетиката? Може би се преструва, че нещо разбира от Енергетика? Тоя "специалист по енергетика" Тиквата го води в арабския свят, да преговарят за горива. А тоя не се явил на официалната среща, защото отишъл на плаж. Боце го изгони още там, на място като некадърник. Сега стъпва на тази история и го дава нещо като дисидент - борец против Боцко и от там нататък станал симпатичен на Гюров ПП-ДБ.
отговор Сигнализирай
12
Гошо
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Трайчо, това че енергетиката е в кома е ясно, но ще се събуди ли? Не знам кой те тури за такъв министър. И Бойко на времето разбра че и за негово магаре не ставаш и за това избра Плевнелиев, но нещо не го показват напоследък. Може синоптичката да го е поразила с някоя светкавица.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тежко е и заради теб трайчо
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
беше преди 35 години
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
въх - верно ли - ами що тока поскъпва
отговор Сигнализирай
8
Добре е, но ще се оп
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Енергетиката е пред катастрофа, а за състоянието на Трайчо трябва да се произнесат психиатрите.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
Енергетиката ни е на ниво Африка. Да оставим за момент настрана окраденото. Тока спира всеки пет минути защото - Стара и зле поддържана инфраструктура, недостатъчни мощности, лоша организация, лоши договори, лоша политика, няма развитие на соларите, и т.н. и най-важното е лошо управление
отговор Сигнализирай
6
Мс
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Трайков нищо не разбира от ЕНЕРГЕТИКА, кадрова грешка
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Напротив, енергетиката е съсипана и с източен ресурс
отговор Сигнализирай
4
Хаха
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Най-ниските "позволени" акцизи... Какво ли означава това?
отговор Сигнализирай
Новини