BGONAIR Live

Венко Сабрутев: Гълъб Донев не е нов, той подписа „Боташ“ - най-голямата корупционна сделка


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

92
ФГ
преди 1 седмица
Харесвам 2 Не харесвам 0
Ненормалник, ОКРАДАХА държавата съсъ стотици милиарди предходните мафиоти, включително и техния Костов. Боташ била най-голямата. Смях в залата. Първо не е платена 1 стотинка още. Второ въпроса ще серазреши съвсем скоро.
отговор Сигнализирай
91
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
"Най-силният инструмент за борба с инфлацията е вдигане на доходите." - Доходите се вдигат с производителност (това веднага изключва и заемите за заплати на ГЕРБ, сега и ПБ), ако ги вдигне държавите следва едниствено вдигане на цените, защото няма от къде другаде да дойдат парите. А като се вдигнат цените - скача инфалцията. Всички сте един дол дренки.
отговор Сигнализирай
90
Анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: Килгор ТраутА ти си от партията на Зеленски ,нали?Затова защитаваш зеления ,защото едно и също прахче приемате?По добре го защити на първа линия.Търсят доброволци
отговор Сигнализирай
89
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: Килгор ТраутА ти си от партията на Зеленски ,нали?Затова защитаваш зеления ,защото едно и също прахче приемате?По добре го защити на първа линия.Търсят доброволци
отговор Сигнализирай
88
Дар
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Не знам кой кой е.За Венко Сабрутев гледам в 6НС е участвал.Защо не е направил нищо в нито едно от тези шест 6 парламента ?Не знам какво ще направят сегашните 131 депутата на ПБ. Но ако ПП и ДБ се бяха явили поединично на избори нямаше да влязат в парламента.Аз не гласувам ,защото не вярвам на никого.Но доста *** има ,или и те са на хранилка ,за да гласуват за ПП и ДБ.Които унищожиха Конституцията и помогнаха на мафията да превземе държавата.Мишоци
отговор Сигнализирай
87
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
В едно видео още през 2016 г, по Канал3, с водеща Мая Костадинова (днешната водеща на Говори сега по Канал 1) с гост проф. Иво Христов, той казва за избирането на Радев за президент: "Ген.Радев е достоен офицер с блестяща кариера.Българите са проруски и на който не му изнася, ТРЯБВА ДА СИ СМЕНИ ЖИВОТА!".(Може би искаше да каже да си смени родината?! )Сега сме 2026 г и последните събития в България затвърждават думите му...
отговор Сигнализирай
86
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
Каква ирония само тези които подписаха ,,Боташ,,да измъкват държавата,нищо подобно.За зам.министър на икономиката др.Боташ е назначил една калинка на 29г.с голяма джука-Михаела Карадимов а която до сега е била в борда на директорите!!Ха честито и още много като председател на ДАНС който е бил офицер уволнен от НСО за връзка със случайни хора...
отговор Сигнализирай
85
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
От доста време следя коментарите тук и ми прави впечетление едно и също нещо. Коментира се човека, а не това което е казал. Това само показва нивото на коментиращите. В случая ужасяващо ниско!
отговор Сигнализирай
84
Цеко
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Ами.. Сабруте, да бяхте взели 121 мандата ..
отговор Сигнализирай
83
Жони
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
Обичам *** на Сабрути....
отговор Сигнализирай
Новини