BGONAIR Live

Явор Гечев: ГЕРБ и ДПС се държат уплашено и смирено


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

42
Сатаната
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 1
Явор си е продал душата и няма да защитава националните интереси, а свойте и тези на мафията
отговор Сигнализирай
41
дядото
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 5
а как иначе.ами ако правителството вярно се разрови, то ще смърди и мирише като от отрова
отговор Сигнализирай
40
Майора
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 1
Ало Гечев , лочи си чии потомък си и чии интереси защитаваш! Но да му говориш за борба с олигархията след като сте подкрепени от подсъдимите олигарси начело с Черепа , Бобокови , Цв.Василев и останалите е срамота! И какъв кабинет сте с участието на Бях точен с парите! и Шишо Бакшишо дето иска да дава готови магистрали на концесия!
отговор Сигнализирай
39
Мариана
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 4
Много взехте да коментирате вие, наглеците на Радев. Спокойно, ще ви видим и ще ви изгоним.
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 2
баща му го е научил как да ни направи милионери тази зима ще е Радевата зима
отговор Сигнализирай
37
Гошо...Тъпото
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 12
Уплашени са,защото щяха 80-сет калпака...дупетатчета да събират...общо в Парламента,а гледай какво стана. Издъниха се,като...осмокласник,на първа...любовна среща.
отговор Сигнализирай
36
До 35
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
До: стефан стамболов. Този няма нищо общо с Румен Гечев.Просто съвпадение на имената.
отговор Сигнализирай
35
стефан стамболов
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 1
На този "експерт " татко му ни направи милионери 1996 г дано синчето не се престарай .
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 24 Не харесвам 1
Не са уплашени, а ще гледат сеира на прогресивните
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 27 Не харесвам 1
ГЕРБ и ДПС се били уплашили? Че вие какво сте направили , че да се обаждат ? Чакат всеки ваш ход и ви гледат под лупа , а сеирът на бездарието на Радев , тепърва предстои ! Едно е да стоиш в сянка и да плюеш наред , друго е да управляваш ! А Борисов има тепърва да се забавлява !
отговор Сигнализирай
Новини