BGONAIR Live

Икономисти: Без реформи - румънски сценарий, свръхдефицит и огромна инфлация


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 4
Първо нека се ореже мангистрали пакища болници вус оръжие военни мвр укри съдебни и чак тогав азаплати и пенции като е съкратено останалото.
отговор Сигнализирай
21
Ревизоро Zoро.
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 1
От 1989 година само се краде .Рано или късно всичко свършва.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
С тея "реформи" префъргат на народо да плаща.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
Връщакте тогава заемете. ПБ искат да теглат и те още заеме. ГЕРП ли ДПС ли кой е правил заеме ги плаща.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 3
Не трябва да ги е страх да съкращават администрацията видиш ли да не загубят гласове. То цялаъаадминистрация и всичко шо е на държавна ясла си гласуваха за герб и дпс . Така че няма какво да губят
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 7
Митрофаноеа и Путин са виновни Те изпиха и изядоха парите в БГ.Урсула да дава заеми.
отговор Сигнализирай
16
зулу
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 2
Уж щяхме да станем по богати като приемем еврота а сме си вкарали кочана отзад,днес сме с най високата инфлация в еврозоната.Закъсали сме яко с дефицита а даваме на наглите урки милиони евра пък за децата на българия събираме туби и капачки.Ех да ви имам скапаната,крадлива и корумпирана демокрация.
отговор Сигнализирай
15
Оцеола
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
Само прокурори и нотариуси.Чекмеджан ги създаде и им вдигна заплатите за да работят за него и Шиши.Сега Пари Йог,няма,има само за Украйна.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 3
Масова ревизия на телковете, които има фалшив трябва да върне ВСИЧКИ взети пари плюс лихвите
отговор Сигнализирай
Новини