BGONAIR Live

Икономисти: Без реформи - румънски сценарий, свръхдефицит и огромна инфлация


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

42
Българите са дебили
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 5
Българите са славяни, а в западна Европа нямат дума за славянин, използват думата роб (slave) за славянин. И бегедебилите вече 37 години продължават да вярват, че западняците които нямат никакви собствени ресурси, нито енергии, нито земи, но които 500 години владееха и грабиха целия свят и избиха стотици милиони да плячкосат богатствата им, сега ще споделят богатата плячка с бегетъпаците, че ще приемат славяните, робите, като равни на масата в клуба на богатите колониалисти.
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Още не сме почнали оня АЕЦ за 40 милиарда евро, дето щял да дава евтин ток за да пищите толкова много.
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
От приватизацията на софийското метро може държавата да вземе милиарди или да го даде на концесия за 60 години. Сините десни българи защо не го предлагат? С парите ще се платят и задълженията на Топлофикация. Това е истинска дясна реформа.
отговор Сигнализирай
39
ДДД
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 7
Идват комунистите като Радев на власт, и пак ни връщат с 20 години назад.Унищожават всичкия труд, да върви България напред.
отговор Сигнализирай
38
ДДД
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Знаете ли какво съм забелязал, че когато си студент те учат на финанси и икономика(важи и за други специалности), и когато излезеш от университета или дори от средното училище с професия. После влизаш в реалния бизнес и икономика, и започваш да учиш наново нещата, защото реалностите нямат нищо общо с нещата които си учил в университета. Практиката е далече от реалните финанси, икономика и работа от университетските преподавания.Тази мисъл ми мина, като четох статията на тези двама преподавате ...
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
какви реформи... тия ще ни върнат в 19-ти век!! На чорапа и блатната пяна покрай него не му пука за промитите мозъци, които го избраха, за да ги оправи. Е, сега ще бъдете ОПРАВЕНИ!!!
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Всичко е планирано след преврата през 1989г.
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
всеки 25 години, давайте братя да градим България. Забравете България е изгубена кауза, нито ще бъде развита, нито ще има нещо, ще остане разделена от великите сили при следващото разпределяне на териториите и границите.
отговор Сигнализирай
34
цЪнца
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 7
33
Жан = Радев
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 7
Олигарсите на Жан и на Радев са едни и същи. Веска Меджидиева в ЮАР. В ЮАР беше и убийството.
отговор Сигнализирай
Новини