BGONAIR Live

Константин Проданов: КЗК ще има право да забранява нелоялни високи цени


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

26
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Според мен така е добре, вече почти век БКП-то яха тукашната сгaн, а след прехода с филиялите си ГЕРБ-ДПС-СДС-БСП, ПБ-ПП-ДБ и от цялото упражнение *** сака още БКП. Затова още БКП, на кг, казвам аз, нека е беден, *** и изчезващ. Бай матгау и пакистанеца вече го претопяват
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Цените винаги са справедливи, щом една стока се купува, значи цената е справедлива. Ако не се купува търговеца и производителя са принудени да намалят цената.
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
И на какво основание ще забранява цени?
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: Питащ - За мен 1 евро е справедливата цена.
отговор Сигнализирай
22
Генерал Бойко Борисо
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Ще ви липсвам. Знайте. Ту туууу
отговор Сигнализирай
21
Зозо
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
А на социално слабите с коли още ли ще им дават по 20 евро??? Клоуни.
отговор Сигнализирай
20
Питащ
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
Справедливи цени...! Що е това? За милиардера г-н Домусчиев и алчните търговци 20 евро е справедлива цена, за бай Грую 2 евро е справедлива цена! Тогава коя е вашата справедлива цена г-да от правителството?
отговор Сигнализирай
19
Gini index
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Тези обрали хората с милион на ден, сега излизат скандали и около зам министрите им за схеми, но ще казват на хората на колко да продават доматите? Тръгват в много грешна посока. Ще свършат много зле така. Вместо да мислят коя от коя по-тъппи мерки да направят нещо за намаляване коефициента на Джини. Нали Радев за него говори в Панорама. Знае се и как се намалява. Тогава ще падне и инфлацията от само себе си. А не защото си казал кое по колко да се продава. Това не е работило никъде и никога!
отговор Сигнализирай
18
Зозо
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Значи другари ще внасяме мляко и масло от Франция, ама искаме да е по-евтино, от колкото е във Франция?!? Е как да стане?
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
след 3 - 4 месеца РР щя си подаде остафката.
отговор Сигнализирай
Новини