BGONAIR Live

Премиерът Радев: Тепърва започва същинската работа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

99
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 3
Левски е казал, дела , а не думи! Жалко е че той май е единствения в България! Всичко е готово да продаде брат и сестра само да забогатее! Да видим! Всичко става ясно до месец - два! Ще следим цените и ще следим разграждането на модел Бойко-Пеевски! Това ни обещахте! За сега не виждам свалени цени и Бойко - Пеевски са на първи ред в паршамента с охрана като на царе и в супер лъскави и скъпи автомобили ги возят! Охраната на двамата в последните години струва колкото две детски болници!
отговор Сигнализирай
98
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 6
До: анонимен90 То и такива няма,ама зобмболяшкин,е решил,че тук му е като в Кииф.В центъра на София след 18ч е пълно с тарамбуки,но той от къде да знае?
отговор Сигнализирай
97
USA SUPER КИРО НОФ
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 4
КАК ШЕ РАБОТИ НЕКОИ КОИ ЯДИ СФИНЗКО ЗЕЛЕ ПО ТРИ ПАТИ НА ДЕН ?
отговор Сигнализирай
96
Румбата
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Абе почва ала,бала!Нов прочит!
отговор Сигнализирай
95
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
А с Боташ кога ще предоговорите?
отговор Сигнализирай
94
USA SUPER КИРО НОФ
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 3
МИНИСТРИТЕ НА РАДЕФ ВЕЧЕ СА РАЗПОЗНАТИ КАТО ПАРТИЗАНИ КОИ СА НАПАДНАЛИ МАНДРА !
отговор Сигнализирай
93
виц на деня
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 3
Прогресистите начело с премиера Слънце започват същинската работа.
отговор Сигнализирай
92
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 5
ей тоз новия премиерин съобщи, че днес заочва акция за наркотици, млади хора, подгответе се за унизителни обиски със събличане по улиците, защото борбата с наркотиците за на нашата полиция не да гони производители и дилъри, а гонене на младежи с фас
отговор Сигнализирай
91
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 7
Ако Рундаяев са го сложили само да играе лице на ПБ, то и там са се провалили, излъчването му е на колoхозник в дворец
отговор Сигнализирай
90
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
До: анонимен93 Ами не са,бе просяче от задкарпатски бандеростан.Термина славяни е измислен от германците някъде около 17 век
отговор Сигнализирай
Новини