BGONAIR Live

Свалиха НСО охраната на Делян Пеевски и Бойко Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

215
Ако
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
Много ги е страх,да си наемат частни охранители, не е като да нямат пари. Няма нужда от бюджета да им плащаме привилегиите
отговор Сигнализирай
214
Аноним
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
ДО 223 РР С ПОЛИТИЧЕСКИ РЕПРЕСИИ С НАСИЛИЕ В ЕВРОПЕЙСКА ДЪРЖАВА РР ИМА ЛИ ПЪТ НАТАТЪК
отговор Сигнализирай
213
ха-ха-хи
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 5
Мъка-мъкааааа....сега ШАРЛАТАНИТЕ от ПП-ДБ няма да има за какво да се заяждат.Никой вече не ги бръсне за нищо....
отговор Сигнализирай
212
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 5
До: анонимен Нищо не е махнал Крадев. И мВР и НСО си дигат заплати и НС плаща на часни охранителни фирми. Двойно повече дълг,
отговор Сигнализирай
211
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 17 Не харесвам 6
Радев няма и 2 седмици е на власт, а свърши цялата работа за която ПП-ДБ се плючат по студиата от години. И Сарафов махна и Охраната на Пеевски махна, сега и съдебната реформа ще ви направи
отговор Сигнализирай
210
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Сега ппдебиLските поDлоги трябва да се извинят за крясъците си по този повод. ПБ имаше желание да го направи и го направи. Докато дебиLитетът не направи нищо.
отговор Сигнализирай
209
дедо Ташунко
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Изглежда, че Томи китчето, е най-големият леген..джия.
отговор Сигнализирай
208
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
От цялото нещо, грам не ме интересува охраната на тия двамата, повече ме радва да гледам как ПП и ДБ хейтят и недоволстват, защото това беше "тяхната" измислена битка. Сега остава да се избере и адекватен състав на ВСС и ДБ в часност отива в небитието, щото вече нема да има за кво да се борят.
отговор Сигнализирай
207
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Прават си първа часна полиция и ще им плащат в натура в НС. НСО и МВР ще се съкратат.
отговор Сигнализирай
206
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
10 милиона на година за 10 години са 100 милиона лева.
отговор Сигнализирай
Новини