BGONAIR Live

Свалиха НСО охраната на Делян Пеевски и Бойко Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

195
Българин
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 9
Ох добре че свалихме лошия Борисов и избрахме Румбата - заплатата ми почна да лети нагоре, цените са безобидни и падат всеки ден, лихвите по кредита ми намаляха в пъти, всичко е супер
отговор Сигнализирай
194
Аноним
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 11
А ОХРАНАТА ОГРОМНАТА НА РАДЕВ ЗАЩО НЕ Я СВАЛЯТ РАДЕВ ОТ КОГО СЕ СТРАХУВА ЗАЩО БЮДЖЕТ ПЛАЩА ЗА ОХРАНАТА МУ
отговор Сигнализирай
193
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 4
Затова и гласувахме А Радев, аре прасето в кошарата!
отговор Сигнализирай
192
Двамата дебелаци
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Най-добре да се качат на колела.
отговор Сигнализирай
191
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
192- Край на наратива Борисов и Шиши- сега наратива е Гадюхин, Борисов и Шиши- разбра ли каква е новата постановка- денонощно и за всичко и всички обвиняваха Борисов и Шиши, да де ама вече са трима.
отговор Сигнализирай
190
До 193
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
До: Винету. Айде,айдеТо при Пеевски и Борисов имаше изобилие на кадри-Данчо Ментата,Нуша Простата, Роско печатаря ,Ботокса и кой ли още не.
отговор Сигнализирай
189
мани мани
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 3
ся шарлатаните ше се тупат по гърбовете и ше викат победихмееее на банкета :) . а утре ?
отговор Сигнализирай
188
Реалист
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
До 192. Хе-хе, викаш като нямат охрана и край с тях. Глyпак, ами ще си вземат частна и са си в парламента. А ти си плямпай по сайтовете.
отговор Сигнализирай
187
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 5
Шиши живее на наш гръб и Тиквата го подкрепяше през цялото време
отговор Сигнализирай
186
хаха
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
До: анонимен189 - ами нормално , тия в Москва най вече в кремле и Петербург не знаят че има и друго населения във *велия* ссср
отговор Сигнализирай
Новини