BGONAIR Live

Демерджиев: Пеевски и Борисов остават без охрана от държавата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
Бай Хей
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Какво браво ? Те и двамата казаха, че това е облекчение за тях и отдавна са искали да живеят като свободни хора . Значи са се разбрали с чичо Румен, че с това ще приключи всичко . Всички са руски марионетки и чакат момента, когато ще кажат, че цял живот са очаквали Русия да ги освободи. Не е случайно, че всички със зъби и нокти се борят срещу ПП-ДБ, защото само те щяха да ги пратят в затвора. Сега маските падат чичо Румен се прави на ударен ще иска пари от ЕС и ще се надупи на Путин.
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
До тук добре!сега им разследвайте незакпнно придобитото имущество!
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Дотук добре!! Сега им разследвайте незаконно придобитото имущество( кражбите)!
отговор Сигнализирай
29
Дотук е добре
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Сега им разследвайте имуществото!!
отговор Сигнализирай
28
Ва*ща мм
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
За Банкята е ясно. Йоца Амстердама ще се погрижи да го охрани със сечми, а за Шиши - КОЙ ?
отговор Сигнализирай
27
да питам
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Пеефски кога напуска България?
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Държавата трябва да предприеме и действия по установяване на всички обекти на територията на страната, ,за които не е известно предназначението им.Всичко,което се вижда на картата трябва да се знае пот органите на реда.Изоставени бивши държавни сгради,предприятия,хангари всичко да се провери.Наркотиците остават сериозен проблем.Този фентанил кой го набутва на децата?Тая зараза е плъзнала по всички съседни на нас държави.Мащабна акция има и в цяла Турция.Това трябва да спре!
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Той е Вечната Амбър в политиката. Има приятели - няма врагове. МНОГО Е ТОЧЕН С ПАРИТЕ!
отговор Сигнализирай
24
болшевишки копои
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
БЯХ ТОЧЕН С ПАРИТЕ !!! Някой помни ли го ?!
отговор Сигнализирай
23
болшевишки копои
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
До: 23 анонимен..."значи няколко десетки охранителя ще бъдат освободени от работа и ще се спестят пари? ".....и какво кохортата болшевишки копои на мистър кеш ще остане просто така ?!?!?! ХА-ХА-ХА !! Не само , че няма да има освободени , а тъкмо обратното ще са нужни още милиционери , още гавази , още му три , които от една страна да вардят , а от друга да"респектират" простолюдието...
отговор Сигнализирай
Новини