BGONAIR Live

Демерджиев: Пеевски и Борисов остават без охрана от държавата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
МАЙОРА
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
кво беше през деня ги гонят а през вечерта ги пазят ....това важеше и продължава да важи за всички служби и институции които пазеха мутро- босовете през годините на Прехода ....
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Сега трябва да кажат колко пари са спестили и с какво ще се занимават досегашните охранители .. Ако ще си почесват топките и ще скучаят на заплата, каква е файдата освен малко фоерверки и доволна рая... А може да охраняват новите "богоизбрани"
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
До: МайораКакво да стане?Знаеш ли колко хора са по чернили и ограбили. Каквото са търсили да си го намерят.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
стига сте се радвали. В момента се овладяват каналите, сплашват се местните дилърчета, за да видят кой командва парада. Подскачате като агънца, нищо че ви водят на заколение.
отговор Сигнализирай
8
НАРОДА ОСТАВА БЕЗ ЛЕ
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
7
Майора
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
По същата логика и Бях точен с парите ! си има достатъчно средства! Но ако нещо стане с тях , да видим ще си признае ли вината затова!
отговор Сигнализирай
6
емо
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
Нали ревахте защо няма комисии, ей така се прави - чат и край !
отговор Сигнализирай
4
дезинтегратор
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
13 автомобила, обявени за издирване, били намерени за една сутрин! А какво правиха толкова години милиционерите, че не ги намериха? Айде, преди скачаха за заплати. Сега като имат заплати, защо не са открили тия автомобили навреме? Значи не работят, а вземат пари. Аз ако не работя при частника, ме кара или да работя извънредно без пари или не ми дава пари. А в милицията как е?
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
това е добре макар и много късно сега да се махнат и привилегиите на бившитепрезиденти и др които ползват охрана коли офиси и възнаграждения
отговор Сигнализирай
Новини