BGONAIR Live

ПБ за свалената охрана: Решението е взето от специализирана комисия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
Волейболно
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Този пък къде се вре, едно изречение не може да каже от трибуната без да чете. Къде охрана, къде спорт? Какво образование има?
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Изложи се това момче. Дали му да прочете някакъв текст, но си съсипва авторитета.
отговор Сигнализирай
30
Гербер
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
До 21. Айде бе, че на никой няма да му пука? Така ли ти се струва на ТЕБ? А ти кой си и какъв си всъщност?
отговор Сигнализирай
29
Шиши
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
До 24. Защото нито е ДОКАЗАНО, че са мафиоти, нито е ДОКАЗАНО, че са влезли с купени гласове. А ти така и ще си умреш с омразата към тях, оххлюв смотан.
отговор Сигнализирай
28
Гражданин
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
До 13 Дали някой е мафиот или не го казва едно други институции, с не невзрачен оххлюв като теб, глyпак. И тук става дума за бивш министър-председател и бивш главен секретар на МВР. А не някой филанкашия.
отговор Сигнализирай
27
Ядосан
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
И кога въпросната комисия се събра, обсъди всички обстоятелства около заплахите и опасностите, свързани с тези лица и взе решение????
отговор Сигнализирай
26
bob
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Пълни глупости.. Оня нагъл престъпник г-н Бях точен с парите се е обадил и е наредил това да се случи.. А иначе той се движи с бронирана жипка и 4 души охрана..
отговор Сигнализирай
25
Анонимни
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Този какво се е наежил Злобар отвратителен си СЛУГА си за пари и за мен си гнус
отговор Сигнализирай
24
Penkov
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 0
Владко, Владко.. да си беше седял кротък. Хората те мислеха за готин човек. Сега вече знаят че си ***
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 2
Владо , Владо , отдаде си трътката под наем ! От велик спортист, падна на нивото да четеш политически присъди от трибуната на НС ? Жалка работа ! Тепърва има да те работят , и тепърва има да плащаш !
отговор Сигнализирай
Новини