BGONAIR Live

ПБ за свалената охрана: Решението е взето от специализирана комисия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
Голямо постижение! Евала! Сега цените ще тръгнат надолу и ще имаме лекари !!!
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
До: Отврат - Опитай четене с разбиране. Виж отново и заглавието- ПБ за свалената охрана: Решението е взето от специализирана комисия. Само първото ти изречение е вярно. Така е, трите служби имат представители в Комисия за оценка. Не Николов е взел решение. Първи абзац - В.Николов изчете от парламентарната трибуна декларация от името на парламентарната група. Това е позиция на ПГ на ПБ, а не присъда, те се издават в съда. Явно си афектиран, но масово хората искат сглобката да се махне.
отговор Сигнализирай
10
Аноним
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 7
ДЪРЖАВАТА СЕ ВЪРНА 50 ГОДИНИ НАЗАД РЕПРЕСИИ ДОНОСИ АРЕСТИ ГОНЕНИЯ НА ИНАКОМИСЛЕЩИТЕ
отговор Сигнализирай
9
Аноним
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 6
ЗАПОЧНАХА ПОЛИТИЧЕСКИТЕ РЕПРЕСИИ ОТ ЧЕРВЕНИТЕ ДРУГАРИ СРЕЩУ СВОИТЕ ОПОНЕННТИ
отговор Сигнализирай
8
Гражданин
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 4
И сега ако стане беля с някой от двамата кой ще отговаря?
отговор Сигнализирай
7
Въпрос
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Искам да питам , сегашният главен секретар и министър *** МВР ако знаят, че след мандата им мяма да имат охрана, ще се осмелят *** да арестуват едри мафиоти или ще ловят само кокошкари , за да отчитат дейност ?
отговор Сигнализирай
6
Възмутен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Ай че много бързо тази "комисия" го реши СЕГА!? На база сериозни основания или защото някой й нареди? Да не стане като с Киро и неговото разпореждане?
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 5
А Рундю терсенето що има Охрана :))))
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 9
Като гледам снимката на Тоя , придобива лицето на истински комунист...изтъкано от злоба !
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 2
Браво!Какво ще кажат сега пепейцитедебейците? За какво им беше комисия в НС, която няма никакви правомощия освен да си говорят.
отговор Сигнализирай
Новини