BGONAIR Live

Борисов: Радвам се, че от днес съм сигурен и свободен български гражданин


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

148
голяма заблуда
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 8
"Точен с парите" да преценява кой има право на охрана е смехотворна работа.Ще му дойде и редът на него и на шефа му.Няма ненаказано добро.Ж...ки комунистчета,заети с реваншизъм.Заблудихте народа с приказки за нереален живот, сега ще дерибействате на воля за ваши интереси и ще му подхвърляте трошици..Рано или късно ще си получите заслуженото.Народът помни.
отговор Сигнализирай
147
Сретан Йосич
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 5
Баце, идвам ти на гости с Макаровеца :D
отговор Сигнализирай
146
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 4
И кой му плащаше 15 години охраната на тоя ту куп. Два взвода гавази по 5 000 лв на калпак ?!
отговор Сигнализирай
145
Paco
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 5
Свободен?До кога?
отговор Сигнализирай
144
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 3
кога ще излязат данни колко автомобила използва НСО и кой се ползва от тях?
отговор Сигнализирай
143
Калоян
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 7
Няма да е пресилено да кажа, че мнозина биха повярвали в справедливостта, ако Буци не е "свободен български гражданин", а затворен български гражданин. И да се отнасят с него в затвора показно, както беше с Иванчева, например - демонстративно.
отговор Сигнализирай
142
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 18 Не харесвам 1
До кога в България политиците ще ползват служебни автомобили?Да се продават на търг,да се освободят хиляди шофьори и гардове и ще се спестят милиарди евро държавни пари
отговор Сигнализирай
141
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 7
Горката тиква, съвсем се е смахнал и до днес кое му е било несигурното и не свободното, защо не каже. Да си грабва пенсията и да отива наистина да си живее остатъка от живота.
отговор Сигнализирай
140
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 4
А кога ще изнесете данни кои лица охранява държавата и защо?Киро-Простия,Свирчев и Десо -травестита имат ли охрана и защо?
отговор Сигнализирай
139
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 1
всички по-едри престъпници стават депутати, че да имат имунитет
отговор Сигнализирай
Новини