BGONAIR Live

Пеканов за Борисов и Пеевски: Имат възможности, да си организират сами защита


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Горките пепета и дебета, те се бориха от години за това, а накрая Радев за една седмица реши проблема
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Само наркотрафиканти, сводници и поръчители на убийства се движат с по 200 гавази охрана. Страх ги е от конкуренцията.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Тиквата и Прасето са милиардери, като единият от тях има и охранителна фирма.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Тези въобще не трябваше да имат охрана от НСО по закон.
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
От 240 депутата защо точно тези двамата са застрашени, странно. Явно са вършили някакви нечисти дела от позиция на служебното си положение ама това не може да бъде наша грижа.
отговор Сигнализирай
27
Пеканов пак с ПВУ
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 4
Няма данни Пеканов да е бил успешен с плана за развитие. Дори ни спряха парите, когато той се зае с него. Да преподаваш и да управляваш са различни неща.
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 4
До: Анонимко Анонимко, Защо Радев от години ходи с много по-голяма охрана от тази на Борисов и Пеевски? Чиновниците в президентството и Деса също ползваха незаконно охрана от НСО, защо? Нали Радев уж е обичан от целия български народ, за какво му е тази охрана от 15-20 охранители и кортеж от 10 автомобила????
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 6
Борисов и Пеевски ще си плащат сами охраната. За ЕДНА ГОДИНА охраната на Борисов и Пеевски струва 500 000 евро, сега за същата сума НСО ще охраняват някой друг. По договора с Ботаж ЕЖЕДНЕВНО плащаме същата сума, 500 000 евро за нищо...само заради комисионните на Радев и служебниците от кабинета на Гълъб Донев. Въпрос: Кога Радев, уговорил сделката с Ботаж и членовете от служебният му кабинет, с премиер Гълъб Донев ще започнат да плащат вноските по този вреден за България договор???
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
До: анонимен 23Нали знаеш че не си анонимен и това което пишеш е заплаха срещу длъжностно лице.Кажи пак ще го палиш ли.За един приятел питам.
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 4
Пekaнoв, я нaмaлu мaлko koтлoнa, чe ga нe cтaнeш Пpenekaнoв...
отговор Сигнализирай
Новини