IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Отговорът на Демерджиев за "Петрохан" не се хареса на Слави


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

51
анонимен
преди 1 час
Харесвам 6 Не харесвам 2
А Слави кой е???
отговор Сигнализирай
50
MaйMyнaта
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 3
Официално истината не може да иэлезе, щото ще ни се смеят чак в Танзания и Етиопия
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 2
От Македонията мина на Петрохан.
отговор Сигнализирай
48
ИТН педофили
преди 1 час
Харесвам 7 Не харесвам 2
Дребен Тошко , Дементен Слави и Дебел Балабан постоянно дрънкат за Петрохан за да прикрият nедоф. сканал с Хасърджиев, Мариан Бачев и останалите от ИТН.
отговор Сигнализирай
47
Йордан
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 2
Ясно е, че някой е плащал солидни дарения лично на ръководителя на сектата за да получава услуги от обучени малолетни момченца.
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 1 час
Харесвам 8 Не харесвам 3
Много "евроатлантици"ще ИЗГОРЯТ ако се разбере истината за Петрохан!!!
отговор Сигнализирай
45
Гошо...Тъпото
преди 1 час
Харесвам 7 Не харесвам 1
Не си спомням да е...разкрито убийството на Къро и семейството му,това на Алексей Петров,взривяването и убийството на 4 човека в складовете за фоерверки край Елин Пелин(сами се били...взривили). Общото е,че тогава...владееше власта БГ мафията. Сега нещата са променени. Шоумена Славчо...неправилно отправя питането си за казуса Петрохан,да пише директно до Прокуратурата. Там е заровено...кучето. Той също знае добре...това,но се прави на...интересен,защото друго не може да...предложи на обществото.
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 1 час
Харесвам 10 Не харесвам 4
Трифоне, какъв фактор си...
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 1 час
Харесвам 9 Не харесвам 3
Тоя в момента е никакъв. Партията му нито имадепутат в парламента, нито партийна субсидия. Така че ако обичате не ни занимавайте с пропаднали и провалени политици като него.
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 10 Не харесвам 3
ВСЯКА СЕДМИЦА ДА ПИТАТ СЛАВИ ТРИФОНОВ ЗА ВРЪЗКИТЕ МУ С ИЛИЯ ПАВЛОВ И БОЙКО БОРИСОВ
отговор Сигнализирай
Новини