IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Сравнение: Цените са добри на морето, същите са като в Ирландия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
Чакай малко
преди 8 часа
Харесвам 20 Не харесвам 2
Цените били добри...Обаче когато е бил левът цените били два пъти по ниски ?!? Значи при 100 процента инфлация трябва да се радваме на "Добрите" цени ??
отговор Сигнализирай
13
...
преди 8 часа
Харесвам 20 Не харесвам 1
Ходете в Гърция! сериозно ви говоря! мноооооого по-евтино е от БГ морето! И мнооооооого по хубаво! за храната няма да говоря! там е в пъти по евтино от колото в БГ! при това не само по морето!
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 15 Не харесвам 3
Превалутиране по курс 1:1.95 имаше само на заплатите и сметките в банките. Всичко останало си беше по курс 1:1 :)
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 16 Не харесвам 1
1, 69 за бира било нормално, абе вие в ред ли сте, 30 литров кег бира е 40 евро, от него излизат 60х0,500 бири:) циркаджии! отделно че навсякъде по морето вместо 500 мл. ти сипват 400 мл. за голема бира, повече оп 1 евро за бира не давам
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 27 Не харесвам 0
е все пак да кажа, понеже работя за ирландска фирма, Ирландия е страна с много висок стандарт, минималната заплата е 2282 евро, колкото максималния осигурителен доход в България, предполагам правите разлика :) отделен въпрос е, че ирландската бира е много по-качествена от наливния бълвоч по морето
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 20 Не харесвам 0
Значи, паралелно с тези сравнения давайте и справка за заплатите в другите страни. Значи цените били лато в Ирландия, но там дали биха живяли с българска средна или минимална заплата, на които са огромна част от българското население?!
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 14 Не харесвам 3
По-нагло и алчно, овълчило се същество, от българина няма.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 14 Не харесвам 0
Черешите от производител са по 1-2 евро... пък на пазара 9-10..., домати и те по 1-2 евро, по магазине още са на 2-4+, средно качество кафе е към 15-30 евро за кг ( 100-120 кафета стават)... не, от еврото е, не е от лакомия. :> :> :>
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 16 Не харесвам 0
Значи не ся добри. В Ирландия е неразумно скъпо
отговор Сигнализирай
5
К(л)УБ на богатите
преди 9 часа
Харесвам 20 Не харесвам 1
Не бе, не е от еврото! А догодина и тия няма да се излъжат да дойдат тук! Айде честито на печелившите богаташи!
отговор Сигнализирай
Новини