IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Константин Проданов: Обмисляме въвеждане на по-високи данъци за втори имот


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

65
do 58
преди 4 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
щом имаш и ги даваш под наем и да на светло, по моята идея не трябва да плащаш повече и по висок данък, но ако си в сивия сектор... изсветляваш, започаваш да плащаш данък печалба и няма проблеми, но все пак прав ти път. искам да видя в Испания, Италия, а не дай си боже на север как ще те приемат с 7 апартамента ....
отговор Сигнализирай
64
Истина
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 2
Пак не са го прочели и разбрали правилно тези хора, тъй като идеята е от мен ще го поясня! Данъците на 2ри,3тии повече имоти в един град собственост на едно и също физически или юридическо лице, трябва да се облагат с по-висок данък само и единствено в 6те най-големи града в страната ни и то при положение, че имотите не се използват. Ако се отдават под наем и се плаща такса, данък печалба е ок, няма да им се увеличава данъка.
отговор Сигнализирай
63
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
да се задавите с тия данаци бе ***
отговор Сигнализирай
62
чичо горио
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
На шапкаря хората само малоумия измислят. Сума народ се подведе да гласува за тези изедници!
отговор Сигнализирай
61
Хе Хе
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Май се задават гьотериците и за РунДьо на Киро Гела. А как само и агитките обичат да ги тъпче и краде Домус Бей.
отговор Сигнализирай
60
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Я вземи да си останеш само с обмислянето. Кълвач.
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
Ех, отново не случихме на управляващи, поредна балканска трагедия!
отговор Сигнализирай
58
Камен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
Категорично съм против, имам 7 апартамента в София като 5 са наследствени. Ако сложат по-високи данъци, продавам всичко и отивам в чужбина. В момента апартаментите са ми оценени на над 2 милиона евро. Месечно от наеми получавам близо 4200 евро. На 41 съм и вече не работя и съм икономически пенсионер.
отговор Сигнализирай
57
Мунчо
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
Като хванеш прайм министъра, та всички около него, са едни намусени харизматици, да си плюеш в пазвата, ако ги срещнеш. И всяка медийна изява затвърждава определението: Кабинет на лошите новини! Кабинет на лошите новини!
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Супер. Ся се развеждам. Аз вземам единия апартамент и едното дете, жената другия с другото. Може и да сколасаме и с точките градината/яслата/училището. Ще пестим от данъци и помощи по 200-300 евро/мес. Перфектно се загрижиха за българското семейство. Схемата е готова още от миналия век и софийското граждансво. :D
отговор Сигнализирай
Новини