IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Константин Проданов: Обмисляме въвеждане на по-високи данъци за втори имот


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

28
Ада на чебурашките
преди 7 часа
Харесвам 9 Не харесвам 2
Връщат ни във времето на соца, когато едно семейство имаше право на един апартамент. Ех Рундьо, не знаеш какво те чака наесен. Вие ли ще определяте кой как да си влага парите, а? Затова в България няма средна класа.
отговор Сигнализирай
27
дъра бъра
преди 7 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
На батко комунистчето - не било справедливо, а тези които са заварено положение? А ако наследя няколко? Кой ще решава кой е първи, втори трети? Или газ по общините че си нямаш работа.А ако имам 3, но половинки? Богат ли съм?И в момента за втори не е малко повече, а двойно, но комунист данъци не плаща - откъде да знае.
отговор Сигнализирай
26
Язе
преди 7 часа
Харесвам 10 Не харесвам 2
Ергенскио данък ще връщат ли от стара дата?
отговор Сигнализирай
25
дедо ви
преди 8 часа
Харесвам 11 Не харесвам 1
искат да разберат какви са настройките на хората към тях , ако разберат ме губят подкрепа ше се откажат . по тая логика трябва и тези които има по 2-3 коли данъците да са по високи . не се изненадвайте ако сложат данък (такса) телевизор като едно време :) абе прогреса си е прогрес
отговор Сигнализирай
24
Новини
преди 8 часа
Харесвам 16 Не харесвам 2
Вместо да обложат свръх печалбата на банките се чудят какво да измислят. Първо решиха да намалят майчинството, сега ново 20! Така е винаги, когато дойде на власт бсп-то.
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 7 Не харесвам 3
"да се насърчи преди всичко покупката на имоти с цел живеене, а не толкова с цел спекулация" - а господина замисля ли се, че някои имаме лятно и зимно жилище? Аз имам 2 гарсионери в Младост в един вход. Една на 6ет. с южно изложение, която ползвам предимно зимно време защото лятото е задух, а другия е на първи етаж със западно изложение където съм в топлите месеци (сега) защото е на сянка. Горе са ми повечето дрехи докато тук си държа инструментите за да не ги влача по асансьора (майстор съм).
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 10 Не харесвам 2
Айдеее, наемите отиват нагорее
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
Ей ,па у Народа гледат да изцоцат пари , а Олигарсите Милионерите и Милиардерите пак минават метър ! кво са две гарсониери бе ? а у фтората живее сино бе . нали Корпоративен данък нещо разправяхте ,та Милиардерите да плащат поне 50% данък ,а не като сега 10% , Мо изпищяха ,свиха ви ушетата и вие Майцепродавци па у Народо гледате !
отговор Сигнализирай
20
Гринго
преди 8 часа
Харесвам 14 Не харесвам 0
Ав само да попитам, за втори имот такса смет и тя ли ще е по-висока? Щото като живея в един имот, от втори смет не образувам. Ама сега плащам за всички.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
аз съм категорично против аз имам собствен апарт и наследствен такъв в софияпо 20 години ги изплащахме сега защо трябва да плащаме повече данъци ами на селокъщите на дедите ни са разбити и окрадени не сме стъпвали от години
отговор Сигнализирай
Новини