IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Пълен шок с цените: 9 евро за таратор по морето – какво има в него?!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

175
NK
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
Голям вой ... пазара е такъв какъвто е, щом човека си продава успешно таратора за 10 евро порцията какъв е проблема. Ако е скъпо няма да успява и ще си намали цената.
отговор Сигнализирай
174
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 2
Бай Г.аньо бизнесмен
отговор Сигнализирай
173
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
До там я докарахме,ч е един коан царевица не мое си купим на тва море...ама от много акъл та така. Бацо ни опрай у еврозоната...ни го Фкара с 200-ста.
отговор Сигнализирай
172
Да ви е сладко
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Днес в капанчето, утре в магазинчето. Алчността ще ви изяде главите. Ама то, "и вие сте прости" глави нямат.
отговор Сигнализирай
171
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: Кво ривете беее прош-Боката каза как трябва да бъде,но няма кой да контролира крадците!!!! Само обещания и приказки от 2-3 месеца,а всъщност става по-зле!!
отговор Сигнализирай
170
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
Може би щото слагат копър в таратора и цената се вдига.
отговор Сигнализирай
169
До: анонимен 168
преди 3 часа
Харесвам 15 Не харесвам 1
Именно заради ББ (ГЕРБ и ДПС) държавата ни е на това дередже. Именно те ограбиха и окрадоха къде какво има за 15 години. Именно те си внедриха разни Алибеговци и други подобни, които да мутреят и алчнеят. Заради тях корупцията ни е на такова високо ниво, институциите са не работят, а администрацията ни е абсурдна. По тяхно време станахме най-бедни в ЕС, с най-ниски пенсии и заплати, най-висока корупция. Разделиха си държавата между техни подчинени дерибеи и бизнесмени.
отговор Сигнализирай
168
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 17 Не харесвам 0
Смъртоносната спирла на българския пишман бизнес. Клиентите бягат, той товари останалите с по-високи цени за да компенсира, още бягат той пак вдига цените и така до безкрай. И естествено сваля качеството между другото.
отговор Сигнализирай
167
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 2
Пълен шок - преминахме от лев към евро - та затова. На никой вече не му стигат парите и 1 лев===1евро
отговор Сигнализирай
166
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 10 Не харесвам 1
И да не си помислите,че търговците са алчни и пълни бай ***,еврото е виновно.
отговор Сигнализирай
Новини