BGONAIR Live

Пълен шок с цените: 9 евро за таратор по морето – какво има в него?!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

170
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
Може би щото слагат копър в таратора и цената се вдига.
отговор Сигнализирай
169
До: анонимен 168
преди 4 часа
Харесвам 15 Не харесвам 1
Именно заради ББ (ГЕРБ и ДПС) държавата ни е на това дередже. Именно те ограбиха и окрадоха къде какво има за 15 години. Именно те си внедриха разни Алибеговци и други подобни, които да мутреят и алчнеят. Заради тях корупцията ни е на такова високо ниво, институциите са не работят, а администрацията ни е абсурдна. По тяхно време станахме най-бедни в ЕС, с най-ниски пенсии и заплати, най-висока корупция. Разделиха си държавата между техни подчинени дерибеи и бизнесмени.
отговор Сигнализирай
168
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 17 Не харесвам 0
Смъртоносната спирла на българския пишман бизнес. Клиентите бягат, той товари останалите с по-високи цени за да компенсира, още бягат той пак вдига цените и така до безкрай. И естествено сваля качеството между другото.
отговор Сигнализирай
167
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 2
Пълен шок - преминахме от лев към евро - та затова. На никой вече не му стигат парите и 1 лев===1евро
отговор Сигнализирай
166
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 10 Не харесвам 1
И да не си помислите,че търговците са алчни и пълни бай ***,еврото е виновно.
отговор Сигнализирай
165
Opss
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
Алчност и безочие !!!!Преди два месеца в Дюселдорф,в италианска пицария пиците / естествено нищо общо с полуфабрикатите в България / струваха 14-16 евро,бирата 3 евро....Иначе мрънкането на оня некъпания бегов е до небесата.....
отговор Сигнализирай
164
Винетуууу Ту-Тууу
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
Как е таратора момци и девойки ....сладък ли е?
отговор Сигнализирай
163
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
за 9 евро ще купя 2кг краставици и 4 млека и в един казан ще ногостя цело село
отговор Сигнализирай
162
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
Заведенията са места където се ловят балъци, които си надвиват на масрафа. Друг е въпросът с крайбрежната ивица, която е превзета от всякакви измамници не без помощта на местната управа. Но, у нас така примирено си гласува обществото, така желае.
отговор Сигнализирай
161
До: анонимен 163
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
Ами не е по-евтино при нас. В Хърватска не съм бил, но преди 3 седмици бях в Северна Гърция (ходя по 2-3 пъти годишно), а в момента един приятел е в Южна Италия. Цените са като нашите, а на доста неща и по-ниски.
отговор Сигнализирай
Новини