BGONAIR Live

Пълен шок с цените: 9 евро за таратор по морето – какво има в него?!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

160
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 4
Да е имало такива цени в тези 15 години когато управляваше ББ !???? За всичко,което се случва с цените в БГ трябва да търсим отговорност на едни Престъпни Подмянаджии,които ни съсипаха от 2021 г.насам.И въпреки Ковид,войнната-те са тези,които развалиха изгодни и работещи за нас договори за доставки. Тези продажници работят против народа с цената на лична облага! Били вдигнали пенсиите-Да , вдигнаха ги,то трябваше да ни замажат очите,въпреки,че това увеличение беше изядено мнооого предварително!
отговор Сигнализирай
159
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 8 Не харесвам 2
Оня арменец Хампарцуй ви обещаваше 1 : 1 всичко да е по к.ур-са...
отговор Сигнализирай
158
Почивката
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
в Гърция си има ред предимства, но цените са си по-големи от тук. Дайте да не се лъжем. Една бира Хайнекен 330 мл на плаж Керамоти е 6 евро. Същата на плаж Ниси в Кипър е 13 евро. Такива са фактите.
отговор Сигнализирай
157
Жоро
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Те тия сами си прерязват гърлото с тия цени. Да си продават помията на балъците. Чичо ви Жоро нема да им стъпи.
отговор Сигнализирай
156
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 6
И кое е вярното след като преди 3-4 дни имаше статия "Море 2026: Какви са цените у нас, в Северна Гърция, Южна Италия и Хърватска? - Средните цени показват, че в България е най-евтино " ????
отговор Сигнализирай
155
Боко тиквата
преди 5 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
Дано фалирате алчни търгаши и свещи да си купите
отговор Сигнализирай
154
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
Нали се напълни с украинци там. Нека те да си плащат тези цени.
отговор Сигнализирай
153
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Алчни търговци. Решението е просто - гласувай с портофейла си. За половин сезон ще разберат, че или ттрябва да нормализират цените или ще изчезнат. Пазарна икономика, нищо ново под слънцето.
отговор Сигнализирай
152
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
До: обачеНЕ Е "ПОЛИТКОРЕКТНО" ДА СЕ ГОВОРТИ ТАКА ,.....НАЛИ НАШЕНЕЦА СЕ РАДВАШЕ ЧЕ "ВЛИЗА" В КЛУБА НА БОГАТИТЕ .......И СТАНА ПО ГОЛЕМ ПРО Ш ЛЯК.........!!!!!...........РАДОСТ ГОЛЕЕЕЕМААА........!!!
отговор Сигнализирай
151
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
Спомням си преди десетина години. Бяхме в германия и няколко дена след това минахме през стария несебър. Направи ми впечатление, че в стария град някои цени бяха почти като немските. Това не е от днес. Някои живеят от дране на кожи (на туристи). Или сте достатъчно платежоспособни, или не сядате. То докато има кой да плаща има и кой да вдига цените...
отговор Сигнализирай
Новини