BGONAIR Live

Лято на морето: Плажовете се пълнят, вече не сме евтина туристическа дестинация


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

43
Пешо
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 10
Само бедняците ходят в Китен, Приморско и Ахтопол, заможните и успелите сме на Скопелос, Миконос и Закинтос.
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
Мазута е екстра, получаваш загар по-бързо :)
отговор Сигнализирай
41
Всъщност
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 11
няма лошо хотела да е скъп. Така се отсейват излишните. Те да ходят в С. Гърция, защото и островите им идват скъпо. Важното е да е хубаво. Всъщност в България има хубави 5 звездни хотели, но ще си мълча.
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 1
На нашето море ходят предимно млади хора,който искат да изкарат една седмица в пиянство,нещо да "ударят" и да се приберат. Хора със семейства вече са все по-голяма рядкост,освен ако нямат познати хазяй да им отдават апартаменти всяка година за няколко дни и да си готвят там. На плажа някой сладолед,биричка и лек обяд евентуално,но с лишения.
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 26 Не харесвам 0
Да,вече сме много скъпа,но за сметка на това много некачествена дестинация.Само с лъжи и измами не става
отговор Сигнализирай
38
Абе
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
До: Банкеръ......."Българина е мъдър ще си купи бус,ще сложи един креват и две маси и столове,хладилник генератор,душ.......". Не знам какво да коментирам. А жената идва да ти мие чиниите или я оставяш в града на грижите на съседа? Мизерни критерии, банкер.
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 13 Не харесвам 0
един вид цените и качеството са наред,всичко останало е виновно че няма хора
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
До: анонимен117 - Пелопонес - сандвич и бира на обяд? Не благодаря. Не съм студент деветдесетте години на миналия век.
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 19 Не харесвам 0
Е как така ве?Вчера бях на "Свети Константин"-бившата 'Дружба"-няма жив човек,заведенията празни,само няколко треторазрядми мутри ходят да слагат скоби,на малкото отищли на плаж с колите си-1.50 евро е таксата за час
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 19 Не харесвам 0
Ламтежа ще ги погуби.
отговор Сигнализирай
Новини