BGONAIR Live

ИПБ: Сметната палата потвърди провала на държавата в борбата с войната на пътя


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
анонимен
преди 29 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
нали ги видехме ИПБ до какво заключение стигнаха? дърветата са виновни че ммаймуняците карат с по 200 километра и се блъскат в тях.ако ги нямаше дърветата нищо че кара с 200 или повече ще излети ще полети известно време и ще кацне и пак ще си кара нормално. тия са дълбоко във филмът.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 42 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
В МВР заплатата е сигурна. Леки и бързо пари без отговор осъ. За това всеки се натиска за работа. Търси връзки , бута се . Влезели един път кара дълго. Излезели . Знае , че е господин Никой
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
Колко да е провал златна кокошка, са тия камери по милиард евро годишно
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 0
наказания да има, пък че не дават резултата, който очаква народа, но дават финансов резултат за милицията
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 0
еее ама как провал, я виж колко пари са натрупани от глоби, почти милиард, нали всъщност това им е борбата, събиране на пари от гражданите за щяло и нещяло
отговор Сигнализирай
5
Прогресивен бълг.
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
Генерал Радев обеща всичко да оправи, и ще го оправи.....,ама друг път...
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 2
ИПБ - ИБИСА ПУТИН БОЙКО
отговор Сигнализирай
3
ало
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Много хора взимат успокоителни, предписани им от лекар. И те ли са наркомани?!
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
не косят около пътищата, няма маркировка, разбит асфалт, огънати, ръждясали мантинели, но пък тестват без причина, защото знаят, че хората са болни и все някое лекарство ще даде положителен на теста, та норматива за деня е направен, голяма борба пада
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
чисто нови камери на път без маркировка и с дупки, това си е направено за трупане на пари от все по-обедняващия българин, за да си купуват нови коли и да им вдигат заплатите
отговор Сигнализирай
Новини