BGONAIR Live

Трагичен край: Фентанилът отне живота на млада майка, намерена неадекватна във Враца

Тя имала две деца, минувачи я забелязали да се разхожда гола и в неадекватно състояние

Снимка: БГНЕС

Снимка: БГНЕС

24-годишна майка на две деца почина след предозиране с фентанил във Враца. 

Тя бе забелязана от случайни минувачи да се разхожда в неадекватно състояние и без дрехи. Те веднага са подали сигнал на сигнал на тел. 112.

На мястото на инцидента пристигнал екип на Спешна помощ, който транспортирал жената до Спешното отделение във Враца. По време на прегледа младата жена направила самопризнание, че е употребила синтетични наркотици, довели до тежка свръхдоза, съобщават от BulNews.

Малко след постъпването ѝ в лечебното заведение, състоянието ѝ рязко се влошило, като тя е спряла да диша. Благодарение на изключително бързата и професионална реакция на медицинския екип, жената е била реанимирана, но състоянието ѝ останало изключително критично.

Жената е приела голямо количество фентанил, и преди е имала проблеми с наркотиците

Смъртта на младата врачанка е поредното жестоко напомняне, че наркотиците не прощават. Фентанилът е сред най-опасните вещества в света и дори минимална доза може да се окаже фатална.  

И преди майката на две деца е била хващана да употребява наркотици. Едва в началото на април тя е била заловена на коктейл от наркотици, а след това е спретнала зрелищна гонка с полицаите, която застрашила живота на много хора, пишат от BulNews.

По неофициална информация младото момиче е било настанено в клиника, където да пребори зависимостите си. Не е ясно кога и защо е била освободена. 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
България
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата