BGONAIR Live

Трагичен край: Фентанилът отне живота на млада майка, намерена неадекватна във Враца


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

51
анонимен
преди 1 минута
Харесвам 0 Не харесвам 0
била е реанимирана, но състоянието и останало критично и в следващото изречение вече е мъртва. тия в днес вече само лоботомирани наемат
отговор Сигнализирай
50
Изгърбич Задвратян
преди 31 минути
Харесвам 0 Не харесвам 1
не се научи, че смъртни случаи не се коментират по кеворкянски, и требва малко от малко уважение, са кво ше праиме как ше те оправяме немам идея
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 31 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Младо момиче, още не разцъфнало. Вместо да гледа и възпитава дечицата си, да работи, да плаща данъци и осигуровки на държавата, да се труди за старините на родителите си и бъдещето на децата си, тя тръгнала да се друса. Хванали я преди 2 месеца да шофира на 3 вида наркотици, два пъти в два последователни дни - резултат нулев. Как се очакваше да продължи тази история? Аз се сещам за няколко възможни края и този е един от най-благоприятните. Съболезнования на роднините и.
отговор Сигнализирай
48
Изгърбич Задвратян
преди 34 минути
Харесвам 0 Не харесвам 1
чичунгерче, добри са ти анализите на няколко фронта стил когнитив уорфеър, ама банана обикаля враца и пита къде живееш.
отговор Сигнализирай
47
До 40
преди 41 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
В МБАЛ Христо Ботев, нали, там доказано лекуват всичко и за постоянно.
отговор Сигнализирай
46
До 44
преди 43 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Това лоша новина ли е? По-хубаво ли щеше да е, ако тези бяха изнасилили или убили някой невинен човек, за да се надрусат? Сега ги няма, няма да получават повече социални помощи, няма да получават пенсии за инвалидност, няма да шофират надрусани застрашавайки невинни животи. Ще получат 3 дни слава, дупка два на два, камък отгоре и много бурени месец по-късно.
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 46 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонимен 43 - Запиши се за доброволец за Марс, поне ще останеш в историята.
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 49 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Всеки ден умира наркоман в България. Вчера един даже го хвърлиха от Орлов мост заради 10 или 40 евро, а правителството е безсилно.
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 49 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
От няколко години се чудя къде да имигрирам със семейството си. В Европа вече не става за живот. В щатите също. Русия, Индия и Китай също. Африка също я задрасквам от глобуса. Остава малка част от Азия, може би защото нямам големи наблюдения за там. Някой мислил ли е по-въпроса?
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 52 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: До 24Предозирал си! Бягай в най-близката болница
отговор Сигнализирай
Новини