BGONAIR Live

САЩ ни поряза за визите: Остават, независимо дали военните самолети са тук или не


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

53
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 11 Не харесвам 2
визите остават, чорапа си заминава Айдееее ту туууууу
отговор Сигнализирай
52
Веселинъ7112136860
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 4
За визите съм съгласен ,но самолетите трябва да се разкарат. Предпочитам братски Сръбски самолети на Летище София.
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 11 Не харесвам 2
Натовският генерал Руми Лупинга е наритан от предзидента Тръмп. Ха-ха-ха!
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
сащ не са ни порязали, а са ни направили услуга, в момента в сащ се живее много зле
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 3
И правилно решение! Няма какво неук бачкотещ баачкер слугинаж да дири в САЩ. Нормалните българи сме с 10-годишни визи за САЩ и подновяваме с клик онлайн.
отговор Сигнализирай
48
а бе
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
хич не ми пука за тия визи ,никога няма да отида в тази държава по мое желание .
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
Реципрочната виза, концесии те се прекратяват и наеми за базите, ако пак откажат, закриване на базите...
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 5
Има изисквания за визите. % на откази трябва да е под 3%. В България има около 100-200 хиляди pycoфили които САЩ не искат на тяхна територия. Според мен по-добре да останат визите. За нормалните хора не е проблем да вземем визи. На мен последния път ми дадоха виза за 30 години и вече като ми се налага да пътувам до САЩ даже не ходя и до посолството.
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Айде, има ли още мераклии за кривоносата колония, не останаха места, народе,
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
А сега да видим има ли Радев дупе да изгони самолетите
отговор Сигнализирай
Новини