BGONAIR Live

САЩ ни поряза за визите: Остават, независимо дали военните самолети са тук или не


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

34
долу сащ
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
не разбирам защо не вкараме моментално реципрочни визи, което в договора за ЕС и никой копче не може да ни каже?
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Означава ли това с визите че на територията на БГ се очаква активна военна дейност, и деята на Радев е да може да се бяга към УСА като почнат да падат бомби?
отговор Сигнализирай
32
От
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 2
20 г американците ни обещават и лъжат за визите. И още има *** евроатлантици дето им се връзват.
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 6
Радев да не се ежи толкова, че ще отидепри Мадуро
отговор Сигнализирай
30
Да си знаете
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
Няма как държава в която министри продават български паспорти чужденци за по 5000 лева да получи безвизов режим за САЩ. Американците много добре знаят що за стока сме. Знаят ни всичките далавери. Абсолютно всичко което става в страната. Знаят какви престъпници корумпета са на власт тук.
отговор Сигнализирай
29
Китайците
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 6
Китайците са въздух под налягане. Нали сърбите играят с тях та гледам цъфнали са и вързали. Мани ти тая работа. С Русия си бяхме най-добре. И сега да се хванем с тях пак ще сме си най-добре.
отговор Сигнализирай
28
Нещастници
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
да си искаме наема на 4 те бази, независимо дали им харесва или не. Да им качим таксата за златната концесия по 5 независимо дали искат или не
отговор Сигнализирай
27
Ама има ли
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 2
Ама сериозно ли има нормални, където биха отишли там?! Содом и гомор е там.
отговор Сигнализирай
26
Другари
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 4
Другаре, избирайте! 16-та република на новото Сесесере на *** или 51-ви щат на западащата Америка. Бъдещето е в Китай. Трябва с тях да се хванем. Да поканим Мечо Пух и да го нагостим едно хубаво с мръвки и сливовица и да се оправим.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 18 Не харесвам 1
Реципрочни визи. Вижте Албания как се бунтува. Ние какво правим?
отговор Сигнализирай
Новини