BGONAIR Live

САЩ ни поряза за визите: Остават, независимо дали военните самолети са тук или не


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

44
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
А сега да видим има ли Радев дупе да изгони самолетите
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 0 Не харесвам 2
42
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
Да, те САЩ ей сега ще се стреснат от мега силата България и Радев ще почне да им поставя условия
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Много просто, прекратяваме концесията за златото и да плащат и платят наемите за базите, Тръмпи само от бизнес и пари разбира... Сега е момента да си вземем златото обратно, че то мед и Германий и кво ли не се оказва че вадят покрай златото...
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
Защо не искате визи за (не)приятелска Русия, а все искате за Америка. За българите това никога няма да стане!!
отговор Сигнализирай
39
тва па
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: долу сащ бегай бе , те американците се скъсват да идват тук хаха иначе си чул думата реципрочни де
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: Ама има лиПрочети си хубаво текста за Содом и Гомор. Като се замисля за беззаконията и нередностите и хората, които се подиграват с вярата, да не се окаже една друга държава, в ЮИ Европа...
отговор Сигнализирай
37
българин баровец:)
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
и ако паднат визите какво , българите масово ше се юрнат да ходят до САЩ ли хахахаха в САЩ не е като у Гърция бе мераклии , там с 1000 -2000 долара нема как да влезеш , връщат те щото нема как да ти стигнат за седмица или две .
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
Те си имат достатъчно роми, за какво са им повече?!
отговор Сигнализирай
35
Шопето
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 5
Само шамари за Радев, оти е много ербап!
отговор Сигнализирай
Новини