BGONAIR Live

Радев: Допуснахме Невзоров в България заради ключови показания по случая "Баба Алино"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

70
Баце
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 2
И като почне мафията в прокуратурата да сече глави на олигарси и политици ще стане весело. Щото ако ще да сече ще ги секат техните глави. Може и в магнита да вкарат неколко самозабравили се прокурора за назидание и предупреждение на останалите. Чака се рев в сглобката Герб + Пп + Дб
отговор Сигнализирай
69
анонимен
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 68 Имаше няколко-на Гроб,ПП,ДПС,БСП,ИТН и още няколко малки партии патерици.
отговор Сигнализирай
68
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 1
По некомпетентно правителство България никога не е имала...
отговор Сигнализирай
67
Кон
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
Нещо за Гуци.
отговор Сигнализирай
66
Muahahah
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
Допуснал бил! Он си е свободен гражданин, както се изрази шефа на полицията във Варна! Няма нито заповед за задържане, нито забрана за напускане или за влизане в страната! Разходил се е, прибрал се е! Службите ви знаят само да констатират вече случилото се! Накрая ще и къщите ще му оставите и обезщетение ще му плащате!
отговор Сигнализирай
65
анонимен
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 1
Руми Лупинга, май ни има за недомаслени. А при Невзоров е - Крадеца вика дръжте крадеца. Ха-ха-ха!
отговор Сигнализирай
64
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
"Господин Невзоров"....
отговор Сигнализирай
63
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 9 Не харесвам 3
Всички знаят ,че Невзоров е човек на Путин ..Радев се прави сега на илюзонист и не знае къде е !!!! Ха.ха.ха ..
отговор Сигнализирай
62
batvito
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
А сега да го допуснат и до Бай Ставри!
отговор Сигнализирай
61
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 5
Оставка бе, Зелен миризлив чорап! По-добре да дойде Пипи Дългото чорапче. Всичко съсипахте. Преди Невзоров печелеше, Коцев вземаше комисионна, а хората имаха жилиша, сега Невзоров не печели, Коцев не взема комисионна, а хората нямат жилища. Мрайната ви бе, ко-мунисти, махайте се!
отговор Сигнализирай
Новини