BGONAIR Live

"Възраждане":С парите от Фонда за пътна безопасност са купувани климатици


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
(Инфлацията е изяла голяма част от парите, коментира депутатът от Възраждане.) А на народа парите, кво става, а или на народо са в евро, та него нищо не го яде. Ами ниските заплати, ами евтините храни от Турция и Гърция или това няма значение, а Дойче бутер и подобни, имат ли значение.:))
отговор Сигнализирай
13
Мдаааа
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
А за коли колко са дадени? Колко от тях са за КАТ?
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
Кроношпанците патреоти,късно е за електорато.:))
отговор Сигнализирай
11
дезинтегратор
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
Абе вчера минах през паркинга на нашето ПУ. Като видях какви коли карат служителите, ми става ясно сега, защо ги карат :) Само почти нови и нови СУВ и нито един тараляс ик, каквито масово карат хората. Как стават тия работи? На какво основание карат луксозни автомобили при положение, че по пътищата е ад? А и ето, вчера п в града ни не работеха сумати светофари, вечерта стана и ПТП. Аз чакам на пешеходен светофар, той не свети червено и не знам какво изобщо свети.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
да бяха запълнили малко дупки по асфалта с тези пари.....
отговор Сигнализирай
9
Хе Хе
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 3
Сгънете с фуражки масово крадат. Сега РунДьо иска да топне пръстчета в каузата с ченгесарски медец
отговор Сигнализирай
8
Точен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 5
До: АзЕдинствено ВЪЗРАЖДАНЕ не са популисти, а са точни в разкриването на украински и български престъпления и разхищения. Явно, че си доволен от грабежите на ГРОБ, Новия бардак и розовите...
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
така е, законите са написани така, че народа да бъде репресиран постоянно, да му се вменява вина за смъртта на пътя, постоянно глоби, отнемане на автомобили с цел обратно откупуване, съсипване на животи само и само да трупат пари за ей такава безопастност - климатици
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
С тези климатици бая далавера падна. вместо да ремонтират сплит системите те надупчиха сградите като швейцарско сирене и ги сложиха на най неподходящите места за персонала. Инспекция по труда изобщо не взе отношение.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Следващия път ще си ги ползват да сменят БМВ тата и Волвата с S класи за патрулки- ко толкоз...Има пари - угаждаме си - за всеки милиционер - милионер - Sкласа...до сега по 70% увеличение и едно ремърке пари - от сега на татък по 170 % увеличение на-заплата +пенсия + ТЕЛК- ..ко толкова
отговор Сигнализирай
Новини