BGONAIR Live

GEN Z активизъм: Защо гласът на младите в България остава нечут?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 10 Не харесвам 0
По-добре да си мълчат, а не да парадират с инфантилност и глупост. Човек в ученическите и студентски години няма реална представа как фунционира обществото, даже иска неща които не осъзнава, че в бъдеще ще ме навредят. Повече разум, по-малко утопичен идеализъм.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
Бизнесът ги чака да одъртеят още малко и да напуснат онлифенса и инстаграма и да ги наемат на работа.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 13 Не харесвам 1
Защото живеят в свой собствен измислен свят. Инфантилен.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 2
джен зито живее на гърба на покойните си баба, дядо, прабаба, прадядо, които цял живот са работили за да имат апартамент в града, къща на село, няколко земеделски земи, а те продават всичко за минути и живеят докато свършат парите, после почват да реват държаво ти си длежна да ми даваш пари без да работя!
отговор Сигнализирай
8
Q4N907
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
Хах Зи-тата вече са дърти , скоро почват да правят реклама на новите....
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
На Запад са леви, а в България са десни и нищо не трябва да искат от държавата. Денков им даде безплатно образование, без такси, а те казаха - не, това е комунизъм.
отговор Сигнализирай
6
и за тва
преди 4 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
щото те знаят само една дума , ИСКАМЕ .
отговор Сигнализирай
5
SyS
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
Защото повечето изказани от тях неща са "nonsense".
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
Що е то джензи? - Искам, искам, искам, искам, искам... Но нищо не давам, освен красота, феерия и ***.
отговор Сигнализирай
3
Ken
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
Освен от изявите им по протести, имам впечатления и от участието им в "Стани богат". Много от тях имат липси в общата култура. Класическата литература и музика за тях са почти Тера Инкогнита.
отговор Сигнализирай
Новини