BGONAIR Live

Бюджет 2026 година: По-скъпи винетки, вдигане на осигурителни прагове, инфлация 3,6%


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

96
Истината
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
Слава на "антируските" санкции! Слава на еврото! Слава на фашистката хунта, която ни го натресе!!! Слава на труоуловете Христова, Зозо и сие, които ни убеждаваха, че много добре щяло да ни се отрази! Най- обикноввенни национални предатели, които трябва да бъдат съдени, и да си получат заслуженото по закон! Референдум! Народен Съд!!!
отговор Сигнализирай
95
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 18 Не харесвам 1
айде пак дерем честните дето се осигуряваме на реален доход, мафията ли щяхте да борите ние ли сме мафията?
отговор Сигнализирай
94
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 14 Не харесвам 1
усещам, че сте пътници ако дигнете още осигуровките.....
отговор Сигнализирай
93
Планировчика
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
Руми, руми, и как русийката ще ти помогне, като тя не може да помогне на себе си. Холопите на путин останаха без бензин и ток, а твоите праблеми, т..е. проблемите на българия биха им се сторили като леко незабележимо неудобство.
отговор Сигнализирай
92
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 9
Плюхте Асен Василев дето може да е всякакъв, но от едно нещо разбира - финанси. Сега ще ядете сополите от рев 4 години. Хем бедни, хем с Русия. Хак да ви е.
отговор Сигнализирай
91
Празнодумко
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 2
Как , сте излъгани!?
отговор Сигнализирай
90
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 14 Не харесвам 1
а на мутрохоттелиерите им оставяте намаленото ДДС от 9 %, супер сте :) че преборите олигархията, ама друг път
отговор Сигнализирай
89
Грос
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
От замразена минимална заплата има сметка само КАПИТАЛА...
отговор Сигнализирай
88
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 12 Не харесвам 1
остафка некадърници !
отговор Сигнализирай
87
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
Никой не може да стриже и пасе стадото , както комунистите ! И партенката за замразяване на минималната заплата е излязла от министерството на финансите , че тия после да излязат и да опровергават ! Много са ларж !
отговор Сигнализирай
Новини