BGONAIR Live

Бюджет 2026 година: По-скъпи винетки, вдигане на осигурителни прагове, инфлация 3,6%


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

76
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 6
Референдум за независимост на България от ЕС!
отговор Сигнализирай
75
Майора
преди 3 часа
Харесвам 14 Не харесвам 0
Срамота е да се повишават приходите от винетки, като може това да се постигне чрез намаляване ялите заплати и депутатските такива! В Унгария си ги намалиха с 40% , а тук си остават същите! Получавайте най много по 1500 и разберете как така живеят хората, да не говорим за пенсионерите с 342!
отговор Сигнализирай
74
До 75
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 4
А баце заковал ли е един пирон...или само трупаше кюлчета в чекмеджета?
отговор Сигнализирай
73
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 24 Не харесвам 1
Това е смешно - до кърпят бюджета с винетки!?
отговор Сигнализирай
72
sante_dog
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
Можеше по-смело да изрежат тумора на държавната администрация. Все пак имат цялата власт и мнозинство, а промени се правят в началото. После вече започват изборите и всеки гледа да се нагажда. Ако сега не дръпнат ръчната, после направо ще полетим към пропаста. Но пак е нещо де. Няма ги Кокорчовите "Леви ръце с десни крака" или както беше там...
отговор Сигнализирай
71
Нов бард*к със стари
преди 3 часа
Харесвам 14 Не харесвам 1
Буров още го е казал че едно правителство се изхабява за 2г., тези с пълно мнозинство още в първата си 1/2 година са изхабени. Старата песен на нов глас, държавните гласоподаватели, а.к.а, администрация, не се пипат, но вдигане на максималния осигурителен доход за единствената група хора която си декларира и плаща реалните доходи. Още повече дългове за покриване на дефицит. Слагат лимит на заплатите на 1000 души, буквално капка в морето. Разбирам, тежко наследство, но в този бюджет няма реформи
отговор Сигнализирай
70
Пешо с велосипеда
преди 3 часа
Харесвам 16 Не харесвам 0
Олигарсите спонсор на Радев. Как ще се бори срещу тях ? Ще им угажда всячески. Докато не удари СИВАТА ИКОНОМИКА..ще затъваме все повече...по природа сме си аидуци...
отговор Сигнализирай
69
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 18 Не харесвам 6
Прогресивното ограбване на народа започва! Но това е цената за проявеното на 19 април политическо слабоумие от страна на преобладаващата част от гласувалите. Честит прогресивен регрес!
отговор Сигнализирай
68
дсдса
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 5
Нищо, важното е, че спряхме помщта за Украйна. Нищо, че такава нямаше така и така....и изгонихме самолетите на оранжевия. Нищо, че те така и така си тръгват.
отговор Сигнализирай
67
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
А трябва намаляване на ДДС до 10% за всички, премахване на акцизите и съкращение на разходите.
отговор Сигнализирай
Новини