BGONAIR Live

30% скок на винетките от 1 август: Годишната поскъпва от 49,60 евро на 64,50 евро


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
ТЕЖКОАТЛЕТ
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 3
И тук много к е ле ш и бре! И те, като водка томова, така и не разбраха, че в армията (още по-малко в авиацията) зелени чорапи няма, ама плувайте, плувайте, не е рибка... Аман от дупнати водкатомОВЦИ.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 8 Не харесвам 2
Днес винетка утре нещо друго нали хората трябва да захлебят имат деца внуци пра внуци трябва да се осигурят. Защото то времето минава и не се знае другите избори кой ще е на влас.
отговор Сигнализирай
19
А, без тия
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 2
Едни крадат, а ние ще пълним хазната. Къде я дават? В същото време главните герой в криминалето Борисов и Пеевски продължават да влачат пачки. Радев, опомни се!
отговор Сигнализирай
18
Българин
преди 4 часа
Харесвам 9 Не харесвам 3
Хунтата на Радев за месец окраде 4 милиарда.Ще има народен съд.
отговор Сигнализирай
17
Тъпак
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 5
Бойко на кого ни остави?
отговор Сигнализирай
16
Пламен
преди 4 часа
Харесвам 8 Не харесвам 2
Добре дошли в главното меню.За да получите увеличение на винетните такси натиснете едно.За увеличение на осигурителните такси натиснете двеЗа да пре***бете народа отново натиснете триЗа всички гореспоменати мерки глаувайте за военен и не правете нищо...
отговор Сигнализирай
15
Прецакан
преди 4 часа
Харесвам 8 Не харесвам 3
Как можах да се излъжа да гласувам за това ***? Взима заеми,замразява заплатите,увеличава данъците.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 10 Не харесвам 2
Браво, г-н Радев! Генерале, спасителю наш насъщни! Гордост българска си ти. УрА-УрА-УрА! "Острите" му гласоподаватели чувстват ли се спасени? Баси как се кефя. Удряй дъното по-бързо, че да те махаме. Както е казал Рейгън: Бедността е най-справедливото наказание за глупостта на един народ :)
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 14 Не харесвам 0
Не намаляме заплатите на Народните представители ,но увеличаваме винетките !Оставка !
отговор Сигнализирай
12
НА ВСЕКИ КИЛОМЕТЪР
преди 4 часа
Харесвам 10 Не харесвам 1
КАТО ГЛАСУВАТЕ ЗА ПЪПЕШИ И ЧЕРЕПИ ТАКА ЩЕ Е
отговор Сигнализирай
Новини